Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel kezeljem a mellbimbóm...

Mivel kezeljem a mellbimbóm környékét?

Figyelt kérdés

szinte teljesen ki van száradva és repedezve a mellbimbóm körül és amikor a kislányomat etetném szinte sírógörcsöm van, annyira fáj, így már nem is szoptatom. az orvosom már két féle krémet is adott, de egyik sem segített semmit. akinek volt már ilyen problémája az mivel kezelte? nagyon szeretném, hogy mihamarabb elmúljon!!

előre is köszönöm a segítséget!!



2012. aug. 27. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Vettem a gyógyszertárban sima lanolint, és azzal kentem. 1 hetes korára tökéletesen helyrejött a mellem, azóta sincs vele gond.
2012. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Naponta többször kend rá az anyatejet a bimbóra, kirepedezés ellen. Anyu mondta, neki is (mint késöbb nálam)tökéletesen renbetette a bimbóját. Próbáld ki, először énis csak néztem, de nekem is segitett.
2012. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hale ***** válasza:
Anyatej szopizás után is rákenve! Semmi kencefice!
2012. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

remélem tényleg fog segíteni!

2012. aug. 27. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
bepanthennel kentem én. de minden pólómon zsírfolt volt x mosásig, viszont használt
2012. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második voltam. Majd ird meg segitett-e az anyatej!
2012. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az anyatej sokat segít,ahogy előttemisírták!

Még annyi, hogy hagydminél többet szellőzni, szabadon a melled!Én annó (télen) kivágtam egy passzos pólót a mellbimbómnál, és csak az volt szabadon!


Vicces de beválik!:)

2012. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!