Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kisebesedett mellbimbóm...

A kisebesedett mellbimbóm akkor is rendbe fog jönni, ha szoptatok abból a mellből is?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, de nem megy, hogy ne szoptassak belőle, csak fejjek, mert a pici nem fogadja el a tejet kiskanállal, egy mellből meg nem elég neki a mennyiség. Kenegetem naponta többször AVENT-es mellbimbó ápolóval, az szépen teszi a dolgát, de szoptatáskor nagyon fáj és félek, hogy sohasem fog begyógyulni. Ráadásul a baba nem tud szopizni bimbóvédővel sem...
2012. ápr. 19. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Volt ilyen időszak nálunk is! Hidd el el fog múlni!! Én bephantennel kentem.
2012. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Helyre fog jönni, ne aggódj. Garmastant vegyél a gyógyszertárban, jobb mint az aventes. Helyre fog jönni, csak idő kell neki.
2012. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Rendbe fog jönni, csak legalább 1 hét. Szopi után kenegesd Neogranormonnal.
2012. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha bírod és nem lesz rosszabb tőle, akkor szoptass, hiszen az anyatej, ha rászárad, az egyik legjobb orvosság. Én sima gyógyszertári tiszta lanolinnal kentem, azt le sem kell mosni :)
2012. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én anyatejjel kenegettem. Az is fontos, hogy a babád helyes technikával szopjon. Ja, és nekem a melltartóbetéttől felázott a mellbimbóm. Szóval inkább szellőzzön sokat a mellbimbó.
2012. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én csak fejtem, amikor nagyon durván ki volt sebesedve, mert nekem nem tudott jól szopizni a babám! :( De amellett is szépen rendbe jött, de legalább 2 hét volt! Azzal tudsz tényleg nagyon sokat segíteni rajta, ha szellőzik... Tehát otthon, ha tudsz, akkor felül legyél pucér... :D Ha ez nem megoldható, akkor az AVENT-es anyatejgyűjtő kagylót tudod használni. Abba van olyan rész, ami nyitott, így hagyja szellőzni a mellbimbót és ugye a kagyló merev műanyag, így nem tud a ruha közvetlen a bimbóhoz érni és nem irritálja. Az anyatej tényleg jó, ha hagyod rászáradni. Én még Aloe Firstel fújtam,mert nekem nagyon mély vérző sebem volt.
2012. ápr. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, az anyatejgyűjtő kagyló nekem is megvan, a szellőzős változat is, ki fogom próbálni, jó ötlet. Bár kicsit Madonnás leszek így, de ennyit megér a szoptatás :D Amúgy nekem is vérzik, de már annyit legalább javult, hogy csak akkor fáj veszettül, amikor elkezd szopizni, utána már csak szimplán szurkál...
2012. ápr. 20. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!