Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nagyjából 3 óránként eszik...

Ha nagyjából 3 óránként eszik a pici (1 hetes), akkor azt egyszerre 1 ciciből vagy 2-ből kéne megoldani?

Figyelt kérdés
Ha egyből szopik csak és a másikat lefejem, akkor több tejem lesz? Bocsi a sok kérdésért, de a nagylányomat alig tudtam szoptatni, a picikét szeretném, ha sikerülne.
2012. aug. 29. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elég neki az egyikből, és nem kéri a másikat, akkor valószínű nem éhes már. Ha tele van nagyon a másik, lefejheted, ettől még több fog majd termelődni.

Nekem mindkét fiam mindig két ciciből szopizott, mert az egyik sosem telt meg annyira, hogy elég legyen nekik, hiába fejtem én is mellette.

2012. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam 3 hónapig és sok tejem volt, babám másfél éves koráig szopizott. Egy mellből adtam neki és utána gyorsan lefejtem a másikat is. Ha fejsz több tejed lesz!
2012. szept. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!