Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 30-31 hetesen (júli vége...

Ha 30-31 hetesen (júli vége aug eleje) veszünk meg mindent egyszerre az nem késő? (pénz összerakva rá) Nagyjából egy helyen vennénk mindent. Összeírni már összeírtam mit kell.22 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az már késő lesz. Abból indulok ki, hogy kell ugyebár babakocsi, autósülés, ágy, etetőszék, járóka stb. Ha mindent egyszerre akarsz megvenni, egy kisebb kamion kell hozzá. És hatalmas kapkodás lesz belőle. Inkább szánjad rá az időt a megfelelő dolgok kiválasztásához. Utána kell nézni az autósülés biztonsági tesztjének, stb. És egy csomó pénzt tudsz megspórolni, (ha utánajársz, hogy hol olcsóbb,) amit aztán a baba és a saját kényeztetésedre fordíthatsz.
2009. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, rengeteg helyen néztem már és 2 helyet találtam ami sokkal olcsóbb. Az egyik ilyen Pesten a Bippa (Nagykőrösi út) a másik Vecsésen van. Pesti vagyok.

De igazad van, lehet hogy előbb már el kéne kezdeni, nehogy kapkodás legyen...

2009. jún. 3. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem késő... és szerintem etetőszék, járóka nem is kell a legelején, azt később is meg lehet venni. Nekem még egy csomó dolog hiányzik és már 31 hetes vagyok.
2009. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is Vecsésen vettem meg mindent,a Kati bababoltba!csak ajánlani tudom,nagyon jók az árak és az árú is!Én teljes mértékben megvagyok elégedve vele!38-KM
2009. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De jó! Köszi! Igen, mi is ott akarunk vásárolni többek között. Ti mindent ott vettetek meg? Mikor?
2009. jún. 3. 11:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Hali! Szerintem az sem mindegy, hogy nagy pocakkal hatalmas melegben lesz-e energiád ilyen mértékű vásárlásra. Én a 23. hétben vagyok, sok mindent mi is a vége felé fogunk megvenni mert még egy költözés addig előttünk van, de azért szép lassan már vásárolhatnál szerintem.
2009. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már!

Ennyi idős terhesen nálunk még a gyerkszoba sem volt kész, a ruhákat az utolsó hónapban kaptuk, de mivel csak az utolsó 6 hétben nem dolgoztam, nagyjából akkor vettük meg,ami még kellett.

2009. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is a Bippá-ban vettünk meg minden és a 34 héten voltunk. egy kombi autóba mindent elhoztunk. el volt fektetve az ülés. simán befért még tudtunk volna pakolni. Segítőkészek és van bővel választék! Érdemes odamenni.

Etetőszéket ráérsz venni amikor majd kell.

Szóval nem vagy elkésve még a 31 héten sem.

2009. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szuper, nekünk is kombi autónk van. Akkor megnyugodtam. :)


Köszönöm!

2009. jún. 3. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:
szia!4-dik vagyok! igen én minden ott vettem meg!30-hetes voltam! nem volt 100000/ft sem és meg van minden.csak a baba hiányzik már!jöhetne!!!
2009. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!