Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mam mellszívót használ valaki?

Mam mellszívót használ valaki?

Figyelt kérdés
Nektek bevált? vélemény?
2009. júl. 28. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az van,igaz már nem nagyon használom,6 hetes a babám. Nekem bevált,rosszat nem tudok rá mondani,jól sziv,lehet az erösségét állitani,szóval jó. Én mindenböl MAM-ot használok,cumi,cumisüveg,nekem bevált.
2009. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én teljesen véletlenül jutottam egy MAM mellszívóhoz,még akkor nem is ismertem ezt a márkát,csak az Aventet. Aztán már a kórházban kiderült,hogy nagyon jó,míg az Aventtal 2-3-at kell pumpálni,addig a MAM-mal egyet,annyira jól szív. Volt hozzá 2 cumisüveg,azokból kezdtük odaadni a pótlást,s később már csak MAM-os termékeket vettünk, cumisüveg,pohár,babafogkefe stb. Nekünk ez a márka nagyon bevált. Jól mosogatható,könnyen tisztítható.
2009. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!