Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3-4 hetes kisbabának "árt" ha...

3-4 hetes kisbabának "árt" ha tápszeres lesz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is tápszeres voltam, anyukám nagyon beteg volt a szülés után, nem tudott szoptatni, sőt én már 2-3 hónaposan kapta gyümölcsöt, mert akkor ez volt a divat, a hozzátáplálásban. Nincs semmi bajom. 25 éves vagyok.
2012. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vitathatatlanul az anyatej a legjobb a babának (félreértés ne essék, egy egészséges, tehát nem dohányzó, nem alkoholizáló, nem drogozó anya teje) de ha ez valamilyen oknál fogva nem biztosítható, akkor a tápszer a második legjobb:)

Tehát így nem árt.

2012. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ártana?

Ha nincs az anyukának teje, a babának attól még ennie kell.

Én kb. 6 hétig tudtam csak szoptatni és van egy teljesen egészséges, egyáltalán nem kövér fiam, aki nem betegebb, mint aki anyatejen nevelkedett.

2012. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Már miért ártana?! Pff...
2012. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Hogyne!

Meghal!

2012. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolso (kétség kívül agyilag lemaradott) válaszolónak az értelmes válaszát. Nos..az elsö válaszoló rávilágitott a lényegre. arra lettem vna kiváncsi h mennyivel rosszabb ha tápszeres a baba,de gondolom semmivel. ijesztgetnek h igyak alkoholmentes sört,mert ha elfogy a tejem és tápszeres lesz akkor nagyon gyengék lesznek a csontjai.
2012. szept. 6. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos,nekem pont 3 hétig volt tejem.Az anyatej a legjobb kétségkívül,de tápszeresen is ugyanúgy felnő a gyerek,legalábbis a mi környezetünkben:-)Én is és a húgom is tápszeresek voltunk-majd'30 évvel ezelőtt-mégis itt vagyunk,és szerencsére/lekopogom/ritkán betegeskedünk.Sőt,én még az oviba is ritkán voltam beteg,legalábbis anyukám szerint,és tizenéves koromban a suliban én hiányoztam a legkevesebbet.Húgomnak sem volt soha komolyabb betegsége.Az én lányom már 4 éves ovis,és az első évben,-amit a betegségek évének hívnak-sem volt csak nagy ritkán beteg.Ennek ellenére a húgom lánya 3 éves,ő 7 hónapig szopizott,augusztusban kezdődött a beszoktatása,és már ez a harmadik alakalom legalább,hogy taknyos,köhécsel és nem lehet vinni.Ne izgulj emiatt,nem lesz semmi baj:-)
2012. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!