Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig tudtál úgy "szoptatni",...

Meddig tudtál úgy "szoptatni", hogy a baba nem fogadta el a cicit, így fejned kellett és úgy adtad oda? Így is kitart sokáig?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
az elejétől kezdve így csinálom.2 hós a babám,eddig 5 liter tej van lefagyasztva azon kívül amit eszik a babám.Nem szabad abbahagyni a fejést.én 3-4 óránként lefejek 200ml-t.(És kicsi a mellem...)tehát ha fejsz lelkiismeretesen akkor ki fog tartani,de nem szabad abbahagyni vagy halogatni,mert akkor apadhat.
2012. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt,l mikor meguntam az állandó fejést, de tejem az rengeteg volt. Én úgy voltam vele, ennyire min. szüksége van. Az én kis drágám fuldoklott , ha cicire tettem, úgy ömlött a tejem.... Ja, és kézi mellszívóval "szenvedtem". Tapasztalatom alapján nem ezen múlik.
2012. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem 2 gyermekem sem akart szopni, az egyiknek 3 hónapos koráig volt elég a tejcim amit tudtam neki fejni, a másiknak a 4 hónapig. Rendszeresen fejtem éjjel-nappal 3 óránként.(Amúgy 3 gyermekem van, a legelső az szopizót de sajnos csak 1 hónapig mert ott meg elapadt a tejem.)
2012. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!