Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szúró, égő fájdalom a mellben?

Szúró, égő fájdalom a mellben?

Figyelt kérdés
Szoptatás után kb. fél órával szinte elviselhetetlen égő szúró fájdalom jelentkezik ami eltart 2 órán keresztül is.Mitől lehet?volt ilyen valakinek?
2009. júl. 29. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szokott lenni de nem tart sokáig. Szerintem olyankor termelődik a tej.
2009. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez nem attól van mert 10 hónapja szoptatok és ilyen elviselhetetlen fájdalom még egyszer sem volt.Az teljesen más amikor termelődik a tej.Ez elviselhetetlenül fáj és kb 2 órán át majd meg örülök.De azért köszi hogy írtál.
2009. júl. 30. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom.
2009. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem később szokott jelentkezni ilyen, rövid időre, és olyankor folyik is ki a tej, minden betét ellenére át tudok ázni!

Orvost kérdeztél már erről?

2009. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt. Írtam neked privit is.


Senki a világon nem tudott rájönni, mi volt ez. Nálam 6 hónapos korában kezdődött és 9 hónapig bírtuk. Akkor hagytam abba a szopit.

Minden létező orvosnál voltam. Úgy fájt a mellem, hogy volt, hogy napi 3 fájdalomcsillapítót is bevettem és így is voltak fájdalmaim. Először csak a jobb mellem kezdte, azután a bal. Mondtak mindent, de nem mastytis volt, az tuti, hanem ez valami más, amire senki nem tudja a választ.

Végül a szoptatások ritkulására lassan megszünt, ahogy választottam el a babát. Azóta is élénken él bennem, senkinek nem kívánom azt a fájdalmat.

Őrületes volt. Hiába magyaráztam akárkinek mindíg a hétköznapi válaszokat kaptam, ami nem ért semmit.


Te ki tudtad deríteni mi volt? Rajtad tudott valaki segíteni?

Még mellultrahangon is voltam, de semmit nem mutatott ki.

Most 16 hós a fiam.


Üdvözlettel: Marika Szombathelyről

2009. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!