Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek van összefüggés a...

Szerintetek van összefüggés a bimbóvédővel való szoptatás és a hasfájás között?

Figyelt kérdés
Nekünk 2-ből két gyerek hasfájós, pedig fiú és lány is. Kijutott. A lányomnál most mindent próbálunk, hogy ne sírjon annyit, és ma eszembe jutott, hogy a fiam is bimbóvédővel szopizott (mert máshogy nem ment) 4 hónapos koráig. Utána már ment anélkül is, mert eléggé kifordult a bimbóm addigra. A hasfájás is addigra múlt el. Véletlen lehet, vagy van összefüggés? Olyan nagy az a védő (nem is hiszem, hogy valakinek ekkora alapból a bimbója ) és ha nincs tele tejjel, akkor bizony a levegőt nyeli. Vagy rosszul gondolom?
2012. szept. 12. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem véletlen, a fiamat 4 hós koráig szoptattam bimbóvédővel, nem fájt a hasa.

A lányomnak 3 hetes koráig fájt a hasa, 4 hetes korától bimbóvédőztünk.

2012. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Enyém végig bimbóvédővel szopott, és nem volt hasfájós. Szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz. Nekünk még azt is mondta a doki, hogy ha hasfájós lenne az a 3-4 hónapban múlik el majd.
2012. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak nekünk jutott ki a hasfájásból :o(
2012. szept. 12. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésed láttam és egyből ez jutott az eszembe, hogy levegőt nyelhet.
2012. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van összefüggés. Kisfiam kezdetektől védővel szopizik, 7,5 hónapos. Az elején azt hittük, hogy hasfájós, de kólikázott, ez elmúlt amint betöltötte a három hónapos kort.

Szopi közben kilapítják a "bimbó" részt.


Kitartás!

2012. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két gyerekem szopizott bimbóvédővel eleinte, egyik sem volt soha hasfájós.
2012. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok, akkor ez "no way". Próbálkozom más után kutatni, mi lehet a hasfájás oka :o(
2012. szept. 13. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is levegőt nyelhet a védő miatt.
2012. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!