Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Soha nem leszek a régi?

Soha nem leszek a régi?

Figyelt kérdés

Nemrég szültem meg a második kislányunkat.

A terheeség alatt sokszor volt gondom a gyomrommal, olyan ételek csináltak savat,amik előtte soha: pl szalonna, alma, paradicsom.


Azt hittem szülés után elmúlik, de tegnap már a jégkrémtől is szenvedtem.


Mennyire normális ez?? annyira tud fájni,feszít,majd szét durran, és tart vagy 2-3 órán át, utána egyik pillanatról a msáikra abba marad.

Most pl a gyümölcslevestől fáj:(:(:


2012. szept. 14. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ez az állapot egyáltalán nem normális, és ahogyan az ábra is mutatja, egyre romlik a helyzet. Menj el dokihoz vele, ő majd ad vagy mond rá valami hatásosat. Lehetséges hogy a bélflórádnak kampó.
2012. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a fiam mikor ezek a dolgok visszaálltak. Az első szülés után semmi gyomorproblémám nem volt.
2012. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez részben hormonális, tehát még érdemes várni, ha most szültél, még javulhat.

Ha hetekig semmi változás, akkor doki.

2012. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek, adj magadnak még pár hetet. Salvust igyál, jól behűtve, nekem sokat segített.

Én is iszonyat savas voltam terhesség alatt, nyomta a Baba a gyomromat, lehet, hogy Nálad még nem rendeződtek helyükre a szervek. Meg lehet, hogy ez is hormonális, nem?


Csörögj rá a háziorvosra, lehet csípőből tudni fogja a választ!

2012. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!