Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy érzem szülés után teljesen...

Úgy érzem szülés után teljesen "leamortizálódtam" ez így marad? Már sosem leszek a régi? Ha kistesót szeretnénk akkor ez még rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem sajnos császárral...30 kilót szedtem fel, diétával, tornával már lement 23kg, de a bőrőm löttyedt, az arcomom maradtak májfoltok, a hajam hullik már 3 hónapja nagyon, lassan le kell vágátnom mert szép hosszú de olyan kevés, hogy már a gumi is kicsúszik belőle..a szemeim olyan karikásak a kialvatlanságtól.

Persze tudom valamit valamiért van egy tündéri kisfiam akit imádok nem csinálnék vissza semmit, de még is..nincs valami megoldás? És ha szeretnék kistesót? Akkor ezek mind csak fokozódnak? Jó lett volna elmenni szilveszteri buliba de úgy érzem magam mint egy bányarém!

Kérlek ne ítéljetek el nem vagyok se depressziós se cicababa egyszerűen csak szeretném vissza a régi önmagam!


2009. dec. 21. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem ezen a legtöbb anyuka átesik! Próbálj egy kicsit kimozdulni és csajos napot tartani. Bízd rá a nagyira a gyereket, és menj el kozmetikushoz, fodrászhoz, esetleg egy masszázsra, vásárolni magadnak-akár egy kis apróságot is! Ez nagyon fel tudja dobni az embert, és ismét nőnek érezheted magad, nem "csak" anyának. Persze hogy megér mindent egy gyermek, és még annál is többet, de az is igaz hogy másodsorban nők vagyunk, feleségek. Azt nem tudom mi lesz ha 2 vagy több gyerek lesz, nyilván fokozódni fog a dolog, de ez sem biztos. Az én kislányom 3 hónapos, az éjszakákat 99%-ban átalussza, így én is ki tudom magam nagyjából pihenni, a kozmetikusom egy jó barátnőm is aki átjött hozzám és megcsinált. Hát nagyon jó érzés volt utána tükörbe nézni! :)

Sok boldogságot és Kellemes Ünnepeket kívánok! :)

2009. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el én is ugyanebben a helyzetben vagyok. De legyél büszke magadra inkább, hogy ilyen rövid idő alatt ennyi kilótól megszabadultál!!!!! Persze nem leszünk ugyanilyenek, de tudod, ha bárki ezért elítél hát......

Én megpróbálok kimozdulni néha és a barátnőimmel találkozni, akármilyen fáradt vagyok mindent megér.

2009. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, hát igen egy kozmetikus barátnő jó lenne nekem is:) sajnos falun lakom és nehéz kimozdulni a városba főleg ilyen hidegben, amikor pedig ott vagyok olyan hamar elmegy az idő...gyógyszertár, posta , bevásárlás...stb azért persze járok fodrászhoz is, pont holnap megyek, hogy karácsonyra "szép" legyek meg voltam kozmetikában is és éjjel lakkozom a körmöm:)

azért próbálom magam kikupálni...de úgy érzem csak küzdök, küzdök eredménytelenül:(

Köszi még egyszer a válaszokat!

Nagyon boldog karácsonyt kívánok nektek!

2009. dec. 21. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!