Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9 hónapos a fiam, szoptatok...

9 hónapos a fiam, szoptatok és még nem jött meg. Meddig normális ez?

Figyelt kérdés
Igazából szeretnénk lassan kistesót, ezért is érdekelne. Lehet, hogy nem is jön meg, amíg szoptatok? Van még, aki így járt?
2012. szept. 19. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Húgomnak 16 hónapig nem jött meg,eddig szoptatott, ez normális.

Így is teherbe eshetsz,de nem biztos hogy sikerül.

Egyik anyuka a játszón most terhes a 2. babájával és utoljára az 1.előtt menstruált:)

2012. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teherbeeshetsz, mert lehet peteérésed. Nekem egy 1évig nem jött meg. Az volt a vízválasztó, amikor a szopik száma csökkent.
2012. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ez így nehéz akkor. Csak azért elválasztani még nem fogom a babám, hogy újra legyen peteérésem. Viszont ő is lassan jött, tehát szívem szerint már próbálkoznék, mert sajnos nem hiszek abban, hogy a kistesó ripsz-ropsz beköszön :(

A játszótéri anyuka is gondolom az első peteérésnél rögtön terhes lett, ha nem lett volna, akkor kezdett volna menstruálni. Mondjuk ez jó lehet :)

2012. szept. 19. 22:28
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló. Hogy lehet peteérés menstruáció nélkül? Én eddig azt hittem menzesz(pontosabban vérzés) lehet peteérés nélkül, de nincs úgy peteérés (terhességet leszámítva), hogy nincs menstruáció?
2012. szept. 19. 22:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs, 2-es válaszoló: nálad mit jelentett a csökkent szoptatás-szám? Én még 4-szer szoptatok egy nap.
2012. szept. 19. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!