Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha fejés közben maszírozni...

Brutko kérdése:

Ha fejés közben maszírozni kell a mellemet, hogy a mellszívóval leszívható legyen a tej, akkor szoptatás közben is kell maszírozni kell a mellet hogy folyamatosan jöjjön a tej?

Figyelt kérdés
de akkor, hogy szoptatom a kislányom, ha a mellbimbóm lapos és a pici nem bírja a szájába venni csak bimbó kiemelővel amit tartanom kell szoptatás közben?

2012. szept. 21. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás közben nem kell masszírozni. A baba ügyesebb, mint az összes mellszívó együttvéve. Majd ő elintézi.
2012. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha nem maszírozom a mellszívónak nincs mit kiszívni.

a gyermeki száj helyettesítheti a maszirozást?

2012. szept. 21. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

ne akard összehasonlitani a kicsi technikáját egy gépével:)

pl sohasem fogsz tudni annyit kifejni, amennyit a baba ki tud szivni.nem kell masszirozni!!én fejés közben sem szoktam mondjuk.7hónapja szoptatom második babám

2012. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem maszírozom sem szoptatás közben, sem pedig fejés előtt a mellem. A babám szív olyan erősen, hogy ne kelljen maszírozni, a mellszívóval meg ha szívod, akkor pár másodperc múlva beindul tőle a tej anélkül is, hogy előtte maszíroznád, csak kicsit várni kell. Én onnan tudom, hogy mindjárt beindul, hogy elkezd előtte fájni a cicim.
2012. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!