Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért hisztizik 4 hetes...

Miért hisztizik 4 hetes kislányom szoptatás közben?

Figyelt kérdés
Eleinte semmi gond nem volt, pár napja kezdődöztt a hiszti. Amíg nem kell erőlködni addig semmi baj eszik szépen, aztán gondolom amikor el kellene kezdenie erősebben szívni akkor el kezd üvölteni és már a cicit sem tudom visszaadni a szájjába, merrt amint ráfog rögtön el is kezd ordítani. Mitől lehet ez és mit tudnék ellene tenni? Szeretném minnél tovább szoptatni.
2012. szept. 23. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

egy 4 hetes gyerek nem hisztizik, azt majd 1 éves kora után fogja.


Most még az életéért küzd, neki egy éhes has azt jelenti éhenhalás gyorsan ordítsunk.


Nálunk kiderült hogy a szopi párnát nem szerette. èjszaka egy sima párnán szoptattam, és soha nem volt ilyen baj, míg reggelente is csak vonaglott a kezembe és nem kellett neki. A szoptatós párnába apró golyócskák vannak amik zörögnek és utálta, így eltartott pár nap mire rájöttem mi a baj.

Eröltessed csak neki, ha éhes enni fog. Nekem félig tápszer is a lányom, elöször szopi majd tápszer, de sokszor elöjön ez a szitu, aztán másnap meg 20 percet is lóg a cicin. vagy is ne add fel, a szoptatás ilyen, lehet már a köv szoptatásnál szépen szopizik.

2012. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fejlődési ugrás szokott lenni 4-6 hetes korban. Majd lesz egy 3 és 6 hónapos korban is.


Ez azzal jár, hogy türelmetlenek a gyerekek és nem bírják kivárni, amíg a tejcsi elindul.


Esetleg szoptatás előtt közvetlen fejhetsz egy picit, hogy könnyebben elinduljon a gyermekednek a tej, miközben szívja.

Vagy gyakrabban mellre teszed a gyermeked, hogy kielégítsd az étvágyát.

2012. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem ezt akkor csinálta, amikor tévesen ugyanarra a cicire tettem, mint az előző szopinál, és kifogyott :)

gyorsan áttettem másikra.

nem kevés a tejed?

2012. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére van tejem bőven, az első pár percben szó szerint ömlik a sztájába neki csak nyelni kell, ezért is gondoltam hogy amíg kényelmesen jön neki addig eszik rendesen de ha már szívni is kell akkor az már nem tetszik neki.
2012. szept. 24. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk azt javasolták hogy masszírozzam miközben szopizik mert még kicsi és hamar kifárad.
2012. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!