Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Részt veszel/vennél ilyen...

Részt veszel/vennél ilyen rendezvényen?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 24. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatáspárti vagyok, bárhol szoptatok (diszkréten)

a gyerekeim mind sokáig részesültek anyatejből, de

nem vennék rész ezen a rendezvényen.

De biztos sokan lesznek, akik ráérnek, és nincs jobb dolguk ennél.

Engem nem ért soha semmilyen negatívum, ha parkban, vagy bárhol szoptattam, nem is igazán érdekelne egyébként, mert ha valami természetes, ez az.

2012. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát biztos nem. Én is nagy szoptatáspárti vagyok, és az előttem szólóhoz hasonlóan szükség esetén hajlandó vagyok a diszkrét nyilvános szoptatásra, de nem kívánok ezzel demonstrálni semmit.

Meg aztán a kezdeményezés céljával sem értek egyet. Addig oké, hogy egy csecsemőt bárhol megszoptatunk, bár én azért nem vagyok hajlandó erre mindenhol. de oké, legyen. De egy nagyobb gyereket? Minek??? Nem ítélem el a kisgyerekek szoptatását, de úgy gondolom, 1 éves kor után szorítsuk már határok közé ezt a dolgot. Többeket ismerek, akik szoptatják a 2-3 éves gyereküket, de érdekes módon mindannyian képesek kikerülni, hogy ez mások előtt történjen. Viszont pont az ilyen "én akárhol megszoptatom az ovis gyerekemet" - nők miatt ítélik el helyből sokan a hosszú távú és a nyilvános szoptatást.

2012. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:
A szándékkal én is maximálisan egyetértek, de maga az egész.. nem tudom. Nekem ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy amit ennyire demonstrálnak, az pont hogy indulatokat szül inkább. Oké, hogy biztassuk az anyukákat, empatizáljunk velük tettekben is; de aki eddig se támogatta ezt, az ezután még kevésbé fogja. Szerintem nem ez a legjobb módja a nyilvános szoptatásra való buzdításnak illetve az elfogadtatásnak.
2012. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon komoly :D

Én is szoptatok , és remélem még sokáig lesz tejem, nagyon szeretem az LLL-t, sok jó dolgot olvasok tőlük.

DE!!

Engem totálisan zavarba hozott annak idején, ha ilyen intim dolgot láttam, és én sem akarok senkit sem zavarba hozni. Szóval nem tenném...

Hozzáteszem, a MÁV-ba szültem, teltházzal, szóval 50nő, 50csecsemő, +személyzet előtt tanultam meg, szóval bárhol képes vagyok rá, és semmi nem zavarhat meg :D

2012. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!