Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire fontos a mózeskosár...

Mennyire fontos a mózeskosár ha babakocsit veszel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban téi babáknál fontos.

Az elmúlt hetek kánikuláiban szabályosan megsült volna még egy újszülött is a mózesben, mire tél lesz, addigra pedig bőven kinövi.

2012. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!Az szerintem is télen praktikus,és az újszülötteknek jót tesz a hátuknak..:)Én olyat vettem amihez van,de csak azért mert én novemberben szülök és akkor pont ki tudjuk használni a télen.Egyébként szerintem is felesleges...:)

23hkm

2012. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a lányom pont kinőtte télre, kb 5 hónapos volt, takarókat tettem alá, úgy is kényelmes, és meleg volt neki, úgyhogy szerintem még télre sem fontos. Mi családi házban lakunk, nagyon sokat sétáltunk, állandóan a babakocsiban aludt, jártunk így rendezvényre, társaságba, de egyszer sem lett volna rá szükség.

Én mindig hagytam a babakocsiban aludni, talán csak akkor kellhet a mózes, ha nem akarod a kocsiban hagyni, hanem a kocsi kint marad, a gyereket meg ebben viszed be. De ha ébren van, úgyis kiveszed, ha meg alszik, akkor meg nem éri meg kockáztatni, hogy felébredjen. :)

2012. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Izoldaaa ***** válasza:
Mi 7 hónapig használtuk. Imádtam. Én októberben szültem, de nyári babának is vettem volna.
2012. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jött jól, amikor bevásárolni mentem babakocsival, és a bolt méretei nem engedték meg, hogy kocsistól menjek be. Gyereket utcán nem hagyok, így a mózeskosárral vittem be, pont jó volt, ráadásul fel se kellett ébreszteni. Meg ha úgy értünk haza sétából, hogy aludt, akkor csak kivettem mózesestől, és alhatott úgy ameddig akart, én meg végezhettem a dolgomat. Ha átmentem másik helyiségbe, vittem magammal, hogyha felébredne, ott legyek mellette.
2012. júl. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lányom 5 hónapos, és imádjuk, a legnagyobb melegben is nagyon jókat alszik benne.
2012. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Én is novemberben szülök. Nézegettük a babakocsikat, csak e miatt nem tudtam dönteni, hogy mennyire fontos a mózes. Egy picivel drágábbak, de akkor megéri ilyet választani. Biztos mi is kihasználjuk majd:)
2012. júl. 16. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Én október végén szültem, nekem nagyon hasznos volt. Útközben elaludt, akkor abban bevittem a házba, aludt tovább, amennyire tudtam levetkőztettem. Szerintem ugyanilyen elgondolásból nyári babáknak is jó, a milyenkről le lehetett venni a kupolát (szerintem mindegyikről),így nyáron is jó.
2012. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem. Nyári babának is hasznos. Ebben meg tényleg egyenesen van a háta. Kisfiam februári születésű. 6 hónapos koráig használtuk.
2012. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!