Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 honapos es 3 hetesSzoptassak...

7 honapos es 3 hetesSzoptassak meg? Vagy elakarja hagyni a cicit?

Figyelt kérdés

Kicsit belefaradtam,mert 1 honapja miota megjott az elso ,mensim a babam nem akar ugy enni...csak este.Imadja az uj izeket es csak este hajlando szopizi,de azt is csak birkozassal,jatekkal,nagynehezen.Pedig kicsi kora ota imadta a cicit es szipakolt is rendesen mint 1 kis gep 5-10 perc es jol lakott...viszont 1 jo hete szinte nem is kell neki,mar tenyleg szo szerint birkozunk a ciciert,mar csak mior fel szemmel alszik van h akkor fogadja el,vagy ha napkozben kevesebbet tudtam vele lenni...lassan apad a tejem is ,este mar kap tejpepet is potlasnak,azt elfogadja orommel.A baj csak az h 1 hete azt vettem eszre h megya hasa,ha nem is megy higat kakilik.Dokino azt mondata nelegtol.A mult heten neztem a tejcsimet meg nem volt atlatszo.

De mostmar arra gyanakodom h a tejcsim nem jo neki,mert az este 1 falatot sem volt hajlando enni es ma delutan egeszseges szeklete volt.Meg neztem a tejcsimet es hat....eleg atlatszo...a tovabb nyomkodom a "vege"feherebbb,eddig meg olyan suru es zsiros volt..h meg a poharat is megfogta.

Ti mit tanacsoltaok?Holnap megyek a dokihoz,h lassam mit mond...nagyon szeretnek meg szoptatni de ha a tejcsim gyenge nem akarok belhurutot sem csinalni neki...


2009. aug. 2. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan hagyd abba a szoptatást,ha a kicsi nem akar szopni.Ezt nem lehet erőltetni.Valószínű,rájött már,hogy mással hamarabb jóllakik,és nem kell úgy megdolgoznia érte,mint a szopival.Ez független attól,hogy milyen a tejed.A hasmenés lehet a melegtől,de lehet tejpéptől,vagy bármi mástól is.
2009. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

GYumit,tejpepet nem kapott 3 napig,csak olyat ami fogja a hasat pl,rizs,baban de reggel a bilin csak ment a hasa.


Erezheti h mar nem jo?nem eleg taplalo?

2009. aug. 2. 21:50
 3/10 anonim ***** válasza:
7 hós és bilizik??? Ezt hogy csináltad? Mindig tudod mikor lesz kaki?
2009. aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akar szopizni ne erőltesd. Próbálj más tejalapú dolgot, tápszert, tejpépet, abból 1000 félét lehet kapni, valamelyiket csak szereti majd.:)
2009. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen,bilizik 1 honapja.Vettem neki,mert borzaszto szorulasos volt,olyan mint 1 kismotor es elso perctol ul rajta bes a kakilas is sima ugy azota.Azota minden reggel ebredes utan kakilik,meg napkozben 2x 3x rarakom de persze pelusunk is van.Gondoltam konnyebb neki is es nekem is mint telen a sok rucit levenni.Amugy imadja.En 8 honaposan szobatiszta voltam...szoval en raraktam ahogy elkezdett ulnai...

de nem ez a tema most.

2009. aug. 3. 10:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Amugy utonak van tejpepunk ejszakai Humanas es reggelente Nestlet szokott kapni.
2009. aug. 3. 10:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Először is olyan hogy gyenge tej nincs.Az anyatejnek van székletlazító hatása.

Szopási sztrájkról lehet szó.

Ne hagyd abba a szoptatást,minimum 1 éves koráig jó lenne neki.

Én 3 éves koráig szoptattam.

Olvasd el a következő cikket,segíteni fog


[link]



Ne halgass azokra akik azt mondják add fel a szoptatást!

2009. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még a tejről annyit,az eleje híg,vizes hogy a baba szomját oltsa ,a hátsó tej sűrű.Te ezt vetted észre,ami természetes.
2009. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal,o azt mondta h mar nem megfelelo a babam szamara
2009. aug. 4. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérd ki egy szoptatási tanácsadó véleményét!

Én nem hinnék az orvosnak.A te tejed miért ne lenne jó a saját babádnak,amit mesterségesen állítanak elő az jobb neki?

Ha én halgattam volna a védőnőmre és az orvosomra biztos nem tudtam volna szoptatni 2 hónapnál tovább.

Szerintem ne add fel és tényleg kérd ki egy tanácsadó véleményét Nem fog egyezni az orvoséval.

Személyes.netes,telefonos segítség nyújtásra is lehetőség van .

A babádnak még szüksége lenne a tejre.


[link]

2009. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!