Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kezd lecsökkenni/elmenni a...

Kezd lecsökkenni/elmenni a tejem? 7,5hós babám van, elmondom miből gondolom ezt.

Figyelt kérdés

igazábol már nagyon sok mindent eszik, szopizni estétől-reggelig.néha napözben 1x-2x pár kortyot de egyre ritkábban. de sosincs az h ha magamhoz veszem keresne-szopizni szeretne-inkább én kinálom meg ha nyügös-vagy kéri vagy nem.

vizont este ugy van h fürcsi elött 6-7közt vacsizik vmit,aztán cicin alszik el olyan f9 felé.viszont éjel rengeteget kel...akkor csak cicin nyugszik meg kb. egéz éjjel mellen van majdhogynem némi túlzással:S tehát nincs az h tudom h eszik egyzer 3felé,aztán reggel stb, hanem össze vissza.persze tudom h lehet ezer oka-fogzás,anyaihány h csak velem legyen,ilyesmik.

hozzá teszem h kb 3héttel ezelötig nem volt gond, 1xi keléssel evéssel elvolt reggelig(6ig ált akkor kel)de beteg volt, igy sokat vettem magam mellé s akkor ezzel elrontottam, óta nem tom a kiságyba visszaszokatani mert csak üvöltés van.azóta megy ez igy. elkezdtem mozogni+diétázni is már,lement 7kg(mondják h attol is mehet el a tej)

elnézést a kisregényért,csak szerttem volna jol körülirni a helyzetet.ugy vélem talán lecsökkent a tejem,nem lakik igazán jol azért sem alszik jot éjjel. fejni nem szoktam, mérni már ezer éve nem mértem h mennyiket eszik. ezt kéne? (dehát pont este-éjjel eshik)arra gondoltam h adnék neki tápszert lefekvéskor,megnézném hogy alszik utána. szerintetek hülyeség lenne?köszi


2012. okt. 5. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden ok, és igen, kezd csökkenni, de ez is ok, mivel már eszik minden félét.

Amiket gondolok:

-nappal leköti a világ, "nincs ideje szopizni", éjjel pótolja

-hatalmas változás van a mozgásfejlődésben, mászás vagy kúszás vagy forgás? Valamelyiket biztosan most tanulja

-nőhet a foga, ez éjjel jobban kínozza a babát, ezért kel gyakran és kell a cici

-mivel mindig kap amikor kér, ezért biztos hogy nem éhes, hiába "tömnéd meg" este, akár tápszerrel, akár mással, ettől nem fog jobban aludni

-ilyen baba, változni fog ez

de:

-a diétázás miatt megváltozhatott a tejed íze (ha drasztikus változás van az általad fogyasztott étel minőségében, nem mennyiségben!)

2012. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xStefix ***** válasza:

Nem hinném, hogy azzal elrontottad, hogy mellette voltál, amikor szüksége volt rád.. Neked is jólesik, ha betegen gondoskodnak rólad, nemde? Azon pedig ne lepődj meg, ha megszokta a közelséged - minden baba így működik, normálisan, ha hagyják neki. És pont ezért, nem valószínű, hogy az esti beetetés megoldaná a helyzetet.

(De az előttem leírtak is magyarázhatják a dolgot.)

2012. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


nappal nem is "kell" h szopizzon,persze ha kér kap

bizony, már ül, tegnap fel is állt.de ez a helyzet már 2-3hete tart. igazábol azt sem értem, h amint beültetem az etetőszékébe, keservesen sirni kezd.nem hajlandó vagy alig enni..:( pedig eddig szépen evett, várta a falatot,tátikázott,most meg teljesen elforul-rugkapál szabadulni akar.de hát csak kéne vmit ennie, ezért kinszenvedés...:S(persze nem tömöm meg, nem is tudnám pár kanállal azért igyekszem bejátszani neki:D)

2foga van lent, sztem a felsők kinozhatják, ez benne van, de dentinoxxal kenem neki. eddig nem volt ilyen...hát persze,nem elronátás, de a nagy alvása is katasztrófa aki 2,5éves remélem h a picit nem "rontom el". a tejcsi csökkenésé ugy értettem hogy már nem elég neki-belekalkulálva h természetesen csökkent a mennyisége az előzőekhez képest. na jó, kivárok.meglátuk mi lesz. csak nem szeretném, ha nem jutna elég tejhez.régebben egyszerre max 120at evett meg, sosem szopott sokat mégis nőtt mint a gomba..nem tudom megvan e az ajánláshoz közeli mennyiség ami fél liter ugye.

2012. okt. 5. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!