Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elfog apadni a tejem? Hogyan...

Elfog apadni a tejem? Hogyan szaporítsam?

Figyelt kérdés
a pici fiam 2 hetes+3 napos,és fél óra míg rácuppan normálisan a cicire.ezzel eleinte nem volt gond, mert szívta rendesen,de mióta hozzá kell táplálni,megszokta az üveget és nagy kínlódással veszi el a cicim,ezért fejni szoktam, egyszer bírtam 90ml kifejni,azóta csak 40 körülit bírok.a mellem már reggelnte be se durran,nem kemény,és nem is csomós.elfog apadni a tejem?:(
2012. okt. 9. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel igen, el fog apadni a tejed.

Ha pótlást kell adni, akkor jobb, ha nem cumisüvegből adod neki, hanem valamilyen szoptatásbarát módon (pohár, kanál, esetleg nézz utána az SNS szoptanít-nak).

Az lenne a legjobb, ha minnél több inger érné a melleidet, vagy szoptatni kell sokat, vagy fejni. Próbálhatsz egyéb tejszaporító készítményeket is, de ezek önmagukban nem érnek sokat.

Itt kaphatsz segítséget:

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy elapad. Miért kell hozzátáplálnod?
2012. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kell hozzátáplálni? Ilyenkor nem csak az éhség miatt kéredzkednek cicire, hanem mert még igényli a közelségedet. Az hogy nem tudsz fejni meg nincs bedurranva reggelre nem jelent semmit... Szerintem nagyon sürgősen keress fel egy szoptatási tanácsadót!
2012. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert nincs annyi tejem hogy jól lakjon.nem akartam pótláshoz nyúlni, de éhezni sem hagyhagyhattam
2012. okt. 9. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyerekem 2 hetes korában azt sem tudtam mitől sír... Node ez én vagyok. Ebben az időben még elegendő kevés tej is. Én 6 hónapig csak szoptattam, és egyáltalán nem lövellt be már egy hét eltelte után se a mellem. Fejni meg nem igazán tudtam, akármilyen fejőt próbáltam nem működött, de gyermekem gyarapodott. A védőnő meg végig stresszelni próbált, egyszer el is zavartam.:) Vissza lehet ám állni cicire üveg után/közben. Kitartást!
2012. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!