Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El fog apadni a tejem? Kétségb...

El fog apadni a tejem? Kétségbe vagyok esve. Két mellből szoptatok. Tegnap és ma a kisbabám a "gyengébbik mellemből" napközben csak 50-et szív és a másik mellemet adom utána neki.

Figyelt kérdés

De ha a "jobb" mellemből (mert ugye mindig felváltva kezdem a szopizást) eszik, akkor leszívja a 120-at, és utána már nem kell neki a "rosszabbik", mert elég neki.

Éjjel nincs gond, mert a "rosszabbikból" is kiszív 80-100-at.

Remélem érthetően írtam le.


2012. jún. 6. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki fogod csinálni magad a méregetéssel :(


Ha rendesen fejlődik a Babácskád, nyugodt és kiegyensúlyozott, akkor biztosan elég neki a tejed, nem fog elapadni. :) Ha aggaszt nagyon a dolog, próbálj ki néhány tejszaporító praktikát (alkoholmentes sör, Urtica Urens homeobigyó, fejés)


Viszont az idegeskedés tutira nem tesz jót Nektek!

2012. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsővel egyet értek, annyit tennék még hozzá, hogy sok baba valamiért elutasítja hosszabb- rövidebb ideig az egyik mellet. Van, akinél ez végleges, mégis tud hosszan és kizárólagosan szoptatni egy mellből:).

Mennyi idős a babád? Izomzatilag minden rendben van vele? Melyik melled a "rosszabb"? BIztos, hogy rosszabb és nem a babád nem szereti valami miatt?

2012. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

10 hetes múlt a babám. Onnan gondolom, hogy rosszabb, mert mindig kevesebbet szív ki. Ha fejem, akkor pedig látom, hogy kevesebb helyről jön belőle a tej, mint a másikból. Mellesleg a fejés nálam elég rosszul megy. Alig tudok mindig kiszívni belőle tejet :(

Amúgy kiegyensúlyozott a baba, éjjel egyszer kelünk enni, akkor is inkább én ébresztem fel. Mielőtt még leszólna vki, hogy miért keltem fel, leírom a ,hogy a gyerekdoki mondta, mert mindig picit a "sablon súly" alatt vagyunk.

2012. jún. 7. 10:54
 4/8 TKI Ibolya ***** válasza:
Hagyd abba a méregetést.Felesleges csak idegesíted magad.Én hónapokig két mellből szoptattam egy sajnálatos kórházi kezelés miatt és így is 13 hónapos volt a fiam amikor abba hagyta a szopit.A nagy lányomat állandóan méregettem a vége az lett hogy az idegtől elment a tejem és 5 hónaposan tápszerezhettem.Mindegy mennyit szopik a baba a lényeg hogy szépen fejlődjön!:)
2012. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TKI Ibolya ***** válasza:
Hogy álltok a szopival?
2012. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor kevesebbet szív akkor utána azt a mellemet lefejem. Már nem hisztizik. Nem tudom mi volt vele múltkor. Így megvan a napi 750-780, de van, hogy 800. Azt mondta a dokim, hogy ennyi elég neki (még nincs 3 hónapos).
2012. jún. 15. 07:16
 7/8 TKI Ibolya ***** válasza:
Ügyesek vagytok!!!!!!
2012. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ügyesek vagytok :)))

1.

2012. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!