Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Írnátok pozitív példákat is?

Írnátok pozitív példákat is?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam.Szoptatom napközben elég gyakran, van hogy óránként, igénye szerint. Éjszaka kétszer ébred fel szopizni. Szeretnék második babát, de még kicsit később, mondjuk ha az első 2 éves lesz. Félek, hogy most becsúszik korábban a baba, mert férjemmel óvszerrel védekezünk, de tegnap elszakadt és hát nem vettük észre. Izgatott vagyok míg nem tesztelhetek majd egyet. Még nem menstruáltam szülés óta. Van aki így járt és mégsem lett terhes rögtön???
2012. okt. 10. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem valami nagy az esélye, hogy így becsúszott. Bár azért kizárni sem lehet.
2012. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi lassan 2 éve csináljuk, védekezés nélkül, nemrég hagytam abba a szoptatást, menstruációm is van, havonta, mégsem akar becsúszni semmi. Pedig nem bánnánk. Ez elég pozitív példa? 1. voltam.
2012. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem elég pozitív :) Csak neked nem...
2012. okt. 10. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sűrűn szoptatsz, akkor szinte kizárt, hogy teherbe ess. Mi elég hamar abbahagytuk a védekezést, mégis, a kisfiam 1 éves volt, amikor először megjött, de nem fogant meg a tesó addig, amíg szoptattam. Mondjuk így utólag nem bánom.
2012. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

na majd jól beszívod, ha 2 éves korában jön a 2. Tombolni fog a testvérféltékenység, 15 éven keresztül gyilkolják majd egymást.


idegesítő lesz.

2012. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez van. Igazából már nem zavar. Lehet, hogy jobb is így. Első voltam.
2012. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után 4. héten megjött.kb 3 hónapos volt a babám amikor a pillanat hevében elfeledkeztünk az óvszerről.Nem lettem terhes :)
2012. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!