Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudnék mégis kicsit...

Hogy tudnék mégis kicsit lefogyni a szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Eddig 7 kg-ot híztam a szoptatás alatt, babám most lett 6 hónapos. Most kezdjük a hozzátáplálást. Eddig 2-3 óránként szopizott éjjel is nappal is, 8,5 kg.Tornáznék de annyira fáradt vagyok az éjjelek miatt.
2012. okt. 15. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
egyél sok fehérjét, kevés szénhidráttal. húsok salátakörettel pl. sok zöldség, gyümölcs. akkor a tápanyag megvan, de nem hízlal. kevés lisztes és cukros kaja.
2012. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy érdemben nem tudok válaszolni, de engem is érdekelne a dolog. Sajnos én a szoptatás alatt hízós fajta vagyok és mielőtt bárki lehurrogna, nem zabálok két pofára. De azért mégiscsak tudok egy kis reményt nyújtani, az első gyereknél miután befejeztem a szoptatást megindultak lassan a kilók.
2012. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig a mozgás, és az segít, ha figyelsz mit eszel.

Ha nem akarsz konkrétan tornázni, akkor sétálj a babakocsival napi 2-3 órát.

2012. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én reggel járok tornázni, akkor még nagyon friss vagyok. Az eleje szörnyű volt, de most már kifejezetten élvezem :-)
2012. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokszor két gyerekkel vagyok. Eddig nagyon kívántam az édeset, pedig a terhesség alatt semmit se, és akkor 10 kg jött fel, szüléssel lement 7 és az jött vissza. Próbáltam kevesebbet enni, kevesebb lett a tejem, gondoltam kihagyom a vacsit akkor meg beállt tőle 3 napig migrénes fejfájás.
2012. okt. 15. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ez számomra olyan furi :) Én mind a két gyerekem szoptatása alatt csontsovány voltam, de aztán mikor abbahagytam... hát akkor bizony oda kellett nekem is figyelnem. Én meg valahogy úgy érzem, hogy a gyerekeim leeszik rólam a kilókat :) Persze én ennek örülök. Te se vedd bántásnak, csak olyan érdekes, hogy valaki hízik, valaki meg fogy.
2012. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek hogy reagál a hormontermelődése a szopi alatt.Ezért valaki hízik valaki fogy ekkor.Majd ha már nem fog szoptatni visszaáll minden a régibe ,türelem! bár tudom,könnyű ezt mondani én két és fél évig szoptattam és nem fogytam..De legalább "minőségi a tejünk-hisz aki fogy,annak a tápértéke se olyan a tejének,mint aki nem fogy-mivel mindent megtart a szervezete-igy teljesebb a teje" -az orvosunk szavait idézve:-)ennek örüljünk:-)
2012. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!