Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valahol olvastam hogy szoptatá...

Valahol olvastam hogy szoptatás után ha nagyon megereszkedik a mell és esztétikailag nagyon csúnya lehet a TB által támogatott mellműtétet elvégeztetni. Ez igaz? Hol tudnék utánanézni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, nálunk a kórházba kell érdeklődni, de nem kaphatsz szilikont, csak a bőrt feljebbhúzzák- ez ingyenes. Meg a császármetszéskori hashibákat is így korrigálják, a barátnőmnek még új köldököt is fúrtak.Nem tudom nálatok hol kell, de talán a védőnő segít.
2008. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Ezzel az eljárással csökken a mell mérete is?Vagy csak a formája változik?
2008. máj. 20. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek csak azért csinálták meg,mert gerincbántalmkat okozott a lógó melle.Sima szépészeti műtétet nem hajtottak volna végre.Szerintem ha a kh-ban rákérdezel a dokinál ő biztos tud segíteni,hogy merre indulj el.

De szerintem ezt csak akkorra halaszd,ha már túl vagy az össze gyermeken,akit vállalni szeretnél,mert ha megint babás leszel,és szoptatsz,akkor nem ér semmit a mellműtéted.

2008. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!