Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki 6 hós korig kizárólag...

Aki 6 hós korig kizárólag szoptatott, a hozzátápláláskor a babád mennyire könnyen fogadta el az új ízeket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Magában a krumplit nem ette, csak répával, sütőtökkel, spenóttal keverve, viszont almát, banánt ette meg az üveges barackot. Vizet nem itta, úgyhogy még szoptattam ivás gyanánt pár hónapig.

A kicsinek pont akkor jött a foga, ő nem evett 7 hós koráig mást, csak tejet, és hónapokig küzdöttünk, mire képes volt normálisan kinyitni a száját, hogy beletegyük a kanalat.

2012. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
Bátyámék nagyon megszenvedtek, nem akart semmit se megenni a baba az anyatejen kívül, a teát se fogadta el cumisüvegből.
2012. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi gond nem volt. Kóstolgatott rendesen és ma is majdnem mindent megeszik. Ez gyermekfűggő.
2012. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Denisa W. ***** válasza:
Az én lányom mindent megkóstolt, de arra azért vigyázott, hogy csak annyit egyen, hogy utána még bírjon szopizni. Volt, amit először kiköpött, másnap viszont alig győztem kanalazni neki. Nem erőltettem neki soha semmit, az étkezések kiváltását sem. Viszont a "felnőtt" ízek érdekelnék mindennél jobban.
2012. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most hét hnapos, már ül, mindig ott ül velünk és kap vmi rágcsálni valót. Abból jut a gyomrába is. (Krumplidarabok, házi sütésű kenyér, buláta, paprika, srépa, körte, alma...) A pépeset kiköpi.
2012. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!