Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális ha néha belenyílall...

Normális ha néha belenyílall a mellmbe, és folyik egy kis tej?

Figyelt kérdés
2 hetes kisbaba anyukája

#nyílall
2012. okt. 27. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Ilyen a tejadó reflex.

Ennyire az elején előfordul olyankor is, amikor nem szopik a baba.

2012. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj ha csak kis tej folyik belőle.. Nekem volt hogy fél deci kifolyt igy az elején.. Főleg az első 6 hétben.Azt se tudtam mit csináljak... A belenyilalás me g a belövelés szerintem.Akkor telitődik a mell és ugrásszerűen több lesz belőle!Semmi gond ne aggódj!Csak ügyesenés igény szerint a szopival!(2.5 éve szoptatok,s még van hogy ma is érzem ezt a belenyilalást...De nem olyan erősen mint az elején s már a csepegés is megszünt..
2012. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. okt. 27. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,ahogy írták ez a tejleadó reflex. Nekem nagyon kellemetlen,mintha ezer tűvel szúrnák egyszerre mindenütt a mellem olyankor,állandóan melltartóbetétet kell hordanom,mert spriccel belőle a tej..Van,hogy még betéttel együtt is átázik a ruhám,bár a kórházban az egész hálóingem elázott.

1hónapos kislány anyukája

2012. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!