Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Bepanthen Plus-t ugye nem...

A Bepanthen Plus-t ugye nem kell lemosni szoptatás előtt? Nincs a tájékoztatóban, de nekem ez rémlik.

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak azzal kend a mellbimbód, ami erre való. A bepanthen nem kifejezetten mellápoló krém, tehát LEMOSANDÓ!!!!

A betegtájékoztató teljesen jó! Azért nincs beleírva, mert NEM EZ A funkciója a krémnek.


Dm-es babylove pár száz forint például.

2009. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én pedig a kórházban is ezzel kentem a mellemet...azt mondta a csecsemős,hogy nem kell lemosni sem.
2009. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm kimondottan ezt ajánlotta, de a sima Baphanten-t, nem a Plus-t. A simát nem kell lemosni az tuti! Én is használtam.
2009. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima Bepanthent kaptam én is a kórházban. Mondták is, hogy nem kell lemosni.
2009. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!