Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak nekem furcsa, hogy a...

Csak nekem furcsa, hogy a kolléganőméknél természetes, hogy az apuka is 'szopizik'?

Figyelt kérdés
A kolléganőm, aki jó barátnőm is 4 hónapja szült, én pedig most várom a babánkat. Tőle szoktam tanácsot kérni a terhességgel kapcsolatban, és valahogy előjött a szoptatás kérdése is. Erre ő elmesélte, hogy van, hogy szex közben pl. apuka is szokott szopizni a tejéből. Ez normális? Másnál is van ilyen, és csak én vagyok ennyire konzervatív? Nekem ez valahogy toomuch.. :/
2012. okt. 28. 22:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
elég furcsa
2012. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha nekik ez izgató....nekem nem jön be az ilyen. Persze ha a férjem is igényt tartana a tejre hát fejnék neki,de ő nem igényli.
2012. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
perverz
2012. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Juj, ez nekem meredek. Nálunk szóba sem jöhetett.
2012. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Hű, én nem tudom, hogy kiröhögném-e a férjem vagy lerúgnám magamról.
2012. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is meredek.

De olvastam ennél durvábbakat is már...

2012. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Anyu megszopiztatja aput, utána apu megszopiztatja anyut. Úgyis drága az élelmiszer, legalább spórolnak.
2012. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
szerintem izgató.
2012. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem iszonyú gáz, de az ő dolguk. De ha még ezt is csinálnám, tuti nem mesélgetném:))

Amúgy azt már hallottam nem egyszer hogy ha be van keményedve vagy csomósodva a mell és a baba nem tudja bekapni rendesen a bimbót kifejni meg egy kínszenvedés akkor apa is segíthet így hogy beleszív...

Nekem ez is meredek, pedig tudom mit beszélek, 3 gyereket szoptattam és ebből 2 nél volt mellgyulladásom, a harmadik gyerekemnél többször is egymás után, órákig fejtem sírtam mire jobb lett végre.

2012. okt. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Az egy dolog, hogy ezt csinálják, de hogy ezt Neked el is mondták...
2012. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!