Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valaki itt azt írta hogy a...

Valaki itt azt írta hogy a lefejt tejet jégkockatasakba tárolja és úgy rakja be a mélyhűtőbe. De azt hogy lehet fertőtleníteni? Ez jó megoldás?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én aventes tároló poharakba tettem. Nem baj, ha nincs tele, viszont ezt így sosem kellett töltögetni jobbra balra, sem a fagyasztáshoz, sem később az etetéshez.
2008. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn a gyógyszertárból hoztam 50ml-es dobozkákat.lehet bármilyen méretüt hozni.A tasakot nagyon fertötleníteni nem lehet,mert a forró vizet nem bírja,esetleg jó meleg vízzel kimosni,majd teljesen megszárítani,mert a nedvességben szaporodnak a bacik.
2008. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, max. sterilizáló folyadékkal lehet átmosni. Én is jégkockatartóba teszem, de úgye azt ki lehet főzni...
2008. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
na bmeg, én meg lefagyasztottam csak úgy... medelás zacsiban, ki se mostam, semmi, dobhatom ki... Milyen okos a kérdező.. Eszembe sem jutott!!!!
2008. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem fertőtlenítettem ki. Nagy baj? Medela zacsi és jégkockazacsi. Dobjam ki azt a rengeteget?
2008. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én vagyok a jégkockatartós.Nekem ezt a védőnőm ajánlotta annak idején.Drága dobozkákkal,direkt tejeszacsival nem bírtam volna anyagilag.Még a szomszédok fagyasztójában is az én tejem volt,mert olyan rengeteg volt.Ezek szerintem nem bírják a kifőzést.Én ahogy a dobozból kivettem,töltöttem bele.A saját tejeteket egyébként forralni sem kell.

Nekem, illetve 2 gyerekemnek,soha semmi problémánk nem volt ebből.Mindketten a főzelékbe kapták a fagyasztott tejet,mert friss volt 1 évig.Most 2és 5évesek egészségesek.Sok sikert!!!

2008. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A medelás zacskó steril!!!!!!!!
2008. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Annó én is jégkockatartó műanyagba fagyasztottam le az anyatejet. Van sterilizáló folyadék, azzal ki lehet fertőrtleníteni és nem lesz baj.

Szerintem teljesen jó megoldás és olcsó is.

14 hetes kismama

2008. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A nayon kedves válaszadanónak írnám hogy ha nem tud értelmesen és szépen válaszolni nem kötelező reagálni a kérdésemre.Még jó hogy ő ilyen okos és mindent tud.
2008. máj. 23. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de én pozitív értelemben mondtam, hogy bennem fel sem merült ez a kérdés, és jó, hogy feltette valaki, mert még időben megtudom, hogy mennyit dobjak ki, és ezentúl hogyan sterilizáljam a tasikat... De mint később kiderült, a medelás zacskók sterilek. De nem haragszom hogy félreértettél... Mással is előfordul ;)
2008. máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!