Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Székrekedésre, szorulásra mi...

Székrekedésre, szorulásra mi vált be nálatok?

Figyelt kérdés

Mióta szültem 8hete, van hogy csak 3-4 naponta tudok nagy wc-zni.

Bár hozzátartozik a dolgohoz, hogy epekövem van, így elég sok étel kilőve, és nyílván ez is közrejátszik


Reggel meleg tea ezt már próbáltam de semmi hatása, ma ettem két kanáls zilvalekvárt(mert állítólag segít),de semmi hatása:(:(


2012. nov. 3. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

- Tamarin lekvár - gyógyszertár. Bár azt mondták ott, hogy ugyanaz, mint a szilvalekvár. (reggel étekezés előtt egy kávés kanállal)


- Duphalac - ezt használtam terhesség alatt, hogy ne kelljen erőlködni. Ez nem okoz függőséget! Nyugodtan használhatod!


Étrend: sütőtök, szilva, rengeteg folyadék, mozgás!


Ami nekem nagyon nagyon bevált: OXY TARM!!!

Mivel nekem vastagbél renyheségem van, úgyhogy ez nálam gyerekkorom óta fennállt!

Nem kell örökké szedni!

Úgy rendbehozott, hogy azóta sem kell használnom.

Terhesség alatt viszont nem ezt használtam.

2012. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!