Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit lehet adni 10 hetes...

Mit lehet adni 10 hetes babának székrekedésre?

Figyelt kérdés
Csak anyatejet eszik, próbáltuk már a laevolacot, glicerines kúp, 2 hete kamilla teát iszik. Kaki nincs csak hőmérőzésre vagy szélcsőre.Espumisant folyamatosan esszük.3 nap után ordít a hasfájástól.
2012. jún. 3. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tornáztasd a lábacskáit finom, bicikliző mozdulatokat csinálj vele. A kamilla tea jó édesen lenne jó, de az meg nem egészséges. A szélcsőhöz, és a hőmérőhöz meg hozzászokhat. Marad a torna!
2012. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Anyatejes babának nem feltétlenül kell naponta kakilni. Minden orvos mást mond. Egy ismerősnél 13 nap volt a rekord, nálunk 6 nap. Szerintem ha nem kemény a széklete, akkor nincs baj.
2012. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a hasa nem fáj, nem szenved tőle, akkor az sem baj, ha hetente kakil, anyatejes babánál ez teljesen normális.

A szélcsövezésre és a hőmérőzésre rászokhat, a kamilla teát pedig ne add több hétig, mert az szárít. Nekünk a torna, a hordozás és az Infacol jött be.

2012. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Biogaia cseppet!!

[link]

Nagyon jó pocakfájásra és jótékonyan hat a bélflórára is.Nekünk bevált!

2012. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ezeket már mind próbáltuk. Használjuk 1 hónapja a Biogaiat, naponta többször tornáztatom, masszázsolom a pocakját és ezek sem segítenek. És amint írtam, neki 3 nap után nagyon fáj a hasa. Elhiszem, hogy nem probléma ha 1 hétig nem kakil, de ez nálunk nem jön be.
2012. jún. 4. 05:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Én édes kömény teát ittam és itattam a babával is. Magamnak egy erősebbet csináltam, az övébe csak pár szem köményt tettem. Nálunk ha egy napig nem kakil, az is gyötrelmes hasfájást okoz.
2012. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sumergo ***** válasza:

Nálunk az volt a megoldás, hogy megittam én 1 liter sárgabaracklevet (cappy), természetesen nem egyszerre, hanem pár óra alatt, ez mindig meghozta az eredményt! :-)

Most már ő issza, ha nem megy a dolog, és így is működik (7 hónapos).

2012. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sumergo ***** válasza:
Mármint a lányom nem cappyt iszik, hanem bébiitalt, de sárgabarackosat!
2012. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ezt kipróbálom. Megpróbálom a barack levet.
2012. jún. 4. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!