Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Izületi fájdalmak szoptatás...

Izületi fájdalmak szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Fájhat minden csontom, izületem szoptatástól. Már 5 hónapja csak szoptatok és 38 éves vagyok.

2012. nov. 5. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyerekemmel volt ilyen. Alig bírtam felállni. Mindig attól féltem, hogy leejtem a gyereket szopi után mikor fel akartam vele állni, hogy berakjam a kiságyba. Szörnyű volt és sokáig tartott. Most a 7 hetes tesóját szoptatom de szerencsére nincs ilyen és remélem nem is lesz.
2012. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a nyugtataó választ.
2012. nov. 8. 07:47
 3/5 anonim válasza:
Sziasztok, hasonló cipőben járok, hat hónapja szoktatok, és minden ízületem (leginkább váll, boka, térd) és a körülötte lévő izmok égnek, kérlek ha nézitek még,írjátok meg tapasztalataitokat.
2013. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom milyen tapasztalatra gondolsz. Én megvettem minden vackot amit lehetett ilyenkor szedni, de szerintem ha nem szedem is elmúlt volna. Sokáig tartott, már nem emlékszem pontosan meddig, de egyszer csak elmúlt. A második gyerekkel pedig nem voltak ilyen problémák. Nyugi, el fog múlni, csak kitartás. Tudom milyen rossz! ( első és egyetlen válaszoló voltam)
2013. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Elég régen írtad ki a kérdést de én is ezzel küzdök. Kíváncsi lennék vége lett e mikor abbahagytad a szoptatást? Nekem tíz hónapos a lányom és szinte minden izületem fáj,recseg ropog. Hátha olvasod.
2014. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!