Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoktathatom le a szopiro...

Hogy szoktathatom le a szopirol? Egy eves a kisfiam es sajnos mar nem tudom tovabb szoptatni, mert a fogaimmal orvoshoz kell mennem. Gyokereken cisztak is vannak, mar nagyon elfajult.

Figyelt kérdés
december 16 tol van apukaja is tud ra vigyazni , igy mennem kell a fogorvoshoz. addig meg szoptatni szeretnem, es o is nagyon szeret szopizni. Az uvegbol nagyon ritkan, cumizni abszolut nem szeret. Ejjel mindig felkel mostanaban legalabb 3-4 szer..es anelkul, hogy szopizna, nem nyugszik le. Sir, ha valami massal probalkozom. Segitseget kerlek. Cicin alszik el napkozben is.

2012. nov. 4. 03:17
 1/4 anonim ***** válasza:
a fogorvos miért gátol a szoptatásban, a gyógyszerek miatt? mert van olyan, hogy hipnózisban végzett fogorvosi beavatkozás, nem tudom, a te esetedben működik-e, de akkor nem kell érzésteleníteni.
2012. nov. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először - bocs, ha már megtetted - kérdezd meg a fogorvost, nincs-e alternatíva, olyan fájdalomcsillapító, gyógyszer, ami nem jut át az anyatejbe.

Ha muszáj, akkor sem kell biztosan leszokni a szopiról, elég csak kényszerszünetet tartani. Én két hétig voltam kórházban párhetes baba mellől, de utána újra szoptattam. A gyerek utálta a cumisüveget, de végül nagy bömbölde után elfogadta, hiszen éhes volt. Ha ennyire ragaszkodik a cicihez, sajnos erre nem hiszem, hogy szép módszer létezne.

Jobbulást és kitartást!

2012. nov. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem műtöttek cisztával, nem kellett abbahagyni a szoptatást. Annyi, hogy szóltam előre a dokinak, hogy kisbabám van szoptatok. Vannak olyan érzéstelenítők amik nem okoznak gondot. Nézz utána a Gengigel nevű gélnek, a műtét utáni sebgyógyulást segíti.

Jobbulást!

2012. nov. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 3 éve folyamatosan szoptatok, még veseleállásom is volt (szoptattam,terhes voltam) közben (műtéttwl) de folyamatosan szopizhattak a gyerekeim!


Kérdezz rá az orvosnál, biztos hogy vanmegoldás!:)

2012. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!