Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire biztonságosak a...

Mennyire biztonságosak a szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlók?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem a dokim lebeszélt róla, mert a nők kb. 50 %-nak elapasztja, vagy csökkenti a tejét. Azt mondta, hogy nem éri meg kockáztatni, mert a babának nagyon fontos az anyatej.
2008. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet biztonságos, de a barátnőm elkezdett tőle nagyon hízni és abba kellet hagynia, meg a teje is kevesebb volt.
2008. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
én úgy tudom, hogy szoptatás alatt biológiailag vagy védve. azt tanultam, hogy amíg szoptatsz, addig nincs új peteérésed. afféle természetes fogamzásgátló. amúgy meg minek fura anyagokat juttanod a váredbe, és ezzel együtt a tejedbe? hagy éljen az a baba egészségesen, amíg csak lehet.
2008. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van aki szülés után 2 hónappal már menstruál, ennyit a természetes védekezésről....

Nekem több barátnőm is szedte, meg voltak elégedve, egyiknek sem volt gondja vele.

Itt írták sokan, hogy enm volt jó, és abbahagyták....

Én is szeretném szedni, majd meglátom, mit mond a doki és mi lesz a tapasztalat..

2008. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!