Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha abbahagyom a szoptatast?...

Ha abbahagyom a szoptatast? Tobbi lent

Figyelt kérdés
anyatejes vagyok negy honapos a babam. abba akarom hagyni a szoptatast es raallni tapszerre mert megyek dolgozni. igy magatol el megy a tejem? nem lesz baj a mellemnek hogy nem uritem ki.. es igy becsomosodik mert hat eleg sok tejem van. mikor kihagyok egy szoptatast akkor kemeny lesz a mellem es aztan magatok kijon a tej annyira telelesz.
2012. nov. 13. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mindig csak annyit fejjél ki belőle, hogy ne feszüljön. Hideg borogatás is apaszt. A mellgyulladásra nagyon vigyáz. De hogy Te ezért itt mit fogsz kapni...
2012. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj, soha nem szoktam kötözködni, de olyan jót nevettem: te vagy anyatejes és nem a babád? :-D amúgy az elsőnek igaza van:-)
2012. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz neki lefejt anyatejet adni? Akkor nem kéne teljesen elapasztanod a tejet. Gondolom kb 3-szor eszik majd a babád, amíg dolgozol, ebből legalább egyszer kaphatna lefejt anyatejet, amikor meg otthon vagy szopizhatna...
2012. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Urtica Urens 30CH apasztó homeobigyó.


Off: szerintem is fejd ki inkább, jobb Neki az anyatej (ezt úgy mondom, hogy az én Fiam is kap tápszert), főleg ha van elég :)

2012. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a munkáltatónak kötelessége fejési/szoptatási szüneteket biztosítani neked. Szóval maradhat anyatejes a babád így is, ha mást nem, reggel-este még így is szoptathatod, ha nappal tápot kap.


És igen, eleinte fejni kell, de csak annyit hogy megkönnyebbüljön, akkor nem gyullad be.

2012. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy letolást fog kapni a Kérdező, hiszen az, hogy dolgoznia kell, teljesen érthető, megérthető indok, ahhoz már tényleg minimum furának kell lenni, hogy ebbe belekössön bárki is:).

Ha szeretnél még neki anyatejet adni, akkor valóban rá kell kérdezned a munkáltatónál, hogy milyen lehetőséged van napközben fejni(elvileg a baba fél éves koráig kötelesek ezt biztosítani).

Ha nem tudod/ akarod ezt, akkor pedig ahogy előttem is leírták, csak annyit fejj ki, hogy ne feszüljön a melled, nehogy begyulladjon. Illetve a homeos bogyó is segíthet az apasztásban, valamint a nőgyógyászod tud gyógyszeres kezelést a tej csökkentésére, apasztásra.

2012. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Sok fura és felháborító írást láttam már itt a szoptatás kategóriában, de most nagyon kellemesen csalódtam :)
2012. nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!