Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki szoptatott, annak szülés...

Aki szoptatott, annak szülés után mikor állt meg a hajhullása?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4 hónap után.
2012. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél éves volt a kisfiam. Akkor már azt hittem megkopaszodom, annyi kihullott. De utána pár hónap alatt visszasűrűsödött.
2012. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél éves a kisfiam, de még mindig csomókban hullik a hajam... (szopizik) Egyébként a szoptatáshoz semmi köze a hajhullásnak. A terhességi hormonok kiürülése miatt hullik a haj szülés után. A terhesség alatt nem vagy csak minimálisan hullik a haj, szülés után pedig szinte egyszerre hullik ki az a mennyiség ami 9 hónap alatt kihullott volna... és ez ellen sajnos semmit nem lehet tenni! :(
2012. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nem kezdett el hullani rögtön, kb 6-7hós volt, amikor elkezdődött, gondolom akkorra ürültek ki a tartalékaim, aztán jött a nyár, sok zöldség, sok gyümölcs és hamar abbamaradt.
2012. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hónap után kezdett hullani, két hónap után maradt abba, amikor újra elkezdtem szedni a Neo-Ferro-Folgamát, amit terhesség alatt írt fel a doki. Persze lehet, hogy a gyógyszertől függetlenül maradt abba. :)
2012. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!