Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatej tápszer és gyümölcs...

Anyatej tápszer és gyümölcs együtt?

Figyelt kérdés
4 hónapos babám eddig csak anyatejes volt.Esténként egy hete nem akarta elfogadni a cicit ezért tápszerrt kap,de csak estére.Ilyen esetben is lehet adni gyümölcsöt vagy a három együtt már megterhelő neki.Almát kapott ma izlett neki.
2012. nov. 16. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

lehet természetesen

nekem nem ovlt sok tejem, csak kiegészítésnek, a doki javaslatára 4 hónaposan elkezdtük szép lassan a hozzátáplálást

2012. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. nov. 16. 15:30
 3/6 xStefix ***** válasza:
45%

Mindkettő leterheli, a kettő együtt még inkább.

Első lépésben inkább arra kéne rájönni, miért nem akar este szopizni, és ezt kezelni.

Ha nem sikerül sehogy megoldani, akkor pedig tápszer, de nem üvegből.

És csak 6 hónaposan elkezdeni a hozzátáplálást.

Ez a legkíméletesebb "menetrend".

2012. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen természetesen lehet!Én is így csinálom.A védőnő mondta hogy így csináljam.Nagyon jól is tesszük,aki 6 hónaposan kezdi el megismertetni az új ízeket,lesheti hogy a babája mikorra fogja elfogadni.
2012. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is egyetértek azzal hogy nem kell várni 6 hónapig. Nekem anyukám anyosom és mindenki a családban ezt támogatja sőt csodálkoztak hogy miért nem kezdtem már 3 hónaposan.
2012. nov. 18. 09:58
 6/6 xStefix ***** válasza:
45%

Azért, mert a babád emésztése és szervezete még nem érett hozzá.

De te döntesz nyilván.

2012. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!