Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen vitamin lenne a jó...

Milyen vitamin lenne a jó szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülök (már túlhordok) és a szoptatás alatt is már szeretnék valamilyen vitamint szedni, mert iszonyat mód fáradékony, álmos vagyok/voltam mindig is ( terhesség előtt is). Szerintetek mit lenne jó szedni? Azt olvastam, h a C vitamint se jó nagy mennyiségben (1000NE) szedni, mert nem tesz jót a babának. Szerintetek mi lehet az a termék, ami segíthet? Nem az ételekre gondoltam, nyomatom a zöldséget, gyümit, de akkora mennyiséget, mint amekkora hiány van a testemben nem lehet megenni. :O((( A Lenkei-ről mit gondoltok? Arra vki azt mondta, h ne szedjek terhesek, mert sok az A vitamin benne, ami nem jó a magzatnak. Ti miket szedtek és mi használ?
2008. máj. 25. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elevit, szoptatáshoz is jó!
2008. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Barátnőmék szedik a Lenkei féle vitaminokat, apa, anya + kisfiú, és tökéletesen meg vannak elégedve vele. Nekem túl drága :o(

Ha megengedi a pénztárcád, szerintem próbáld ki, mert tényleg csak dícsérik.

Szép szülést, boldog babázást! :o)

2008. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a Lenkei vitamint szedem és jó. Szülés előtt 5 hónappal és szoptatás alatt is. Minden rendben a picivel, gyönyörű szép kisbaba,szépen fejlődik és jókedélyű. Nem volt hasfájós se és csak szopizik.

Sztem jók a vitaminjai, az egész családom szedi. Ja, és persze az első hónapokat lehet nem bírtam volna nélküle, elég fárasztó volt a kicsivel!

2008. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a Gravidát szedtem végig a terhesség alatt és a szoptatás alatt is azt fogom szedni, most 4 hetesek vagyunk nagyon szépen fejlődünk, nekem még azt mondták a gyógyszertárban, hogy szedjek Béres kalciumot, mert a szoptatás során is tönkremehet a fogad ugyanúgy kiszív a baba, mint a terhesség alatt!
2008. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Vitaminkirály termékeit szedtem a terhesség alatt és most is (szoptatok). Van olyan jó, mint a Lenkei - azt is szedtem egy ideig, de tényleg drága - és olcsóbb is. Kérdezz rá az orvosodnál, ő mit ajánl.
2008. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!