Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen hashajtót szedhetek...

Milyen hashajtót szedhetek szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmilyent.

Reggelente éhgyomorra 1 evőkanál szilvalekvár, majd tejeskàvé, vagy glicerines kúp.

Nagyon sok múlik azon miket eszel!

Sok főzelék, pl. Tökfőzelék pörkölttel, spenót főtt tojással, lecso, töltött vagy rakott cukkini, rakott padlizsán...

A lényeg, sok zöldséges ételt egyél, a reggeli, eszi szendvicshez is paprika paradicsom.

Sok gyümölcs. Ha 1 hétig így étkezel, utánna meglátod minden nap lesz székleted!

2012. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valakinél nem használ a lekvár,stb. Guttalax cseppeket lehet várandóság alatt alkalmazni,de azért kérdezd meg a dokid erről.
2012. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 xStefix ***** válasza:

Guttalaxot szabad ilyenkor is, de való igaz, hogy elsősorban a táplálkozásoddal tudod befolyásolni a dolgokat.

Zöldségek, gyümölcsök és teljes kiőrlésű pákáruk. A lényeg, hogy megfelelő mennyiségű élelmi rostot vigyél be, az segíti a széklet "elkészülését" és távozását.

Ne feledkezz meg a folyadékról sem, az rengeteget számít!

2012. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
psyllium husk nevű természetes rostanyag, reggeli előtt és ebéd előtt egy pohár joghurtba keverve csodákat művel, és mivel csak rost, nem ártasz vele a babának semmit.
2012. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajna az étkezés nálam nem segít, gyerekkorom óta székrekedéses vagyok. A laevolac segített amikor terhes voltam.
2012. nov. 21. 19:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tutira nem mernék semmilyet, inkább glicerines kúpot próbálnék. Esetleg lenmagot natúr joghurtba keverve.
2012. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Próbáld ki 1 hétig, hogy reggeli joghurt teljes kiörlésű, vagy valami magvas kenyérrel, zsemlével, kiflivel, Tízórai gyümölcs, ebéd főtt zöldség sült vagy főtt csirkehússal, uzsonna megint gyümölcs, vacsi ami ebéd volt!

Tuti helyre áll az emésztésed!

Én is csak zsíroldó teával, kapszulával, kúppal tudtam 2-3 naponta kakilni, de miután így érkeztem, minden nap van, és nem kemény!

2012. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup!
2012. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 xStefix ***** válasza:

Kérdező, akkor viszont itt az ideje, hogy alaposabban utánajárj, miért vagy székrekis! Szerintem ne hagyd annyiban a dolgot, mert ez nem normális, főleg tartósan. Csak egy következmény pl. az aranyér, ami nagyon nem kellemes....

Egyébként ismerős a történet, én is az voltam, durván, de amióta először terhes lettem, nagyrészt megoldódott a dolog. Nálam egyszerű volt a probléma: nem ittam addig eleget (napi 1 litert kb...). De ahogy babás lettem, muszáj volt többet inni és ennyi elég is volt. Plusz engem a tej is meghajt.


Szóval gondold végig, mi lehet a gond, mert a táplálkozásoddal egy csomó dolgot helyre tudsz rakni!


(diet-hallgató)

2012. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tamarin lekvárt használok. Ha már más nem használ, ez biztosan. Fél kávéskanál elég belőle sok folyadékkal.
2012. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!