Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a gyógyszer neve, ami...

Mi a gyógyszer neve, ami elapasztja a tejet?

Figyelt kérdés
Olyat kérnék szépen, ami tuti beválik.
2009. aug. 16. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a védőnőd kell tudja... De biztos ezt akarod? Előfordulhat, hogy a következő szülésednél emiatt nem indul majd meg a tej (nekem legalábbis ezt mondta védőnő...).
2009. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Urtica urens 15ch vagy 30ch. Homeos bogyó, nekem beválik, 1 hete szedem, már nem feszül. Perzse ez sem pár nap alatt működik.
2009. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen gyógyszert szedni, naponta 3x fél órát borogasd a melled (jegeld) és hamarosan elapad a tej.
2009. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez vicces! Az Urtica urens pont hogy tejserkentő hatású. A barátcserje tudtommal apasztó hatású, de érdemes utána nézni.
2011. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Tényleg furi, de tejapasztásra is használják, mint ahogyan a barátcserje is lehet tejserkentő is. :(
2011. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!