Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatok az elektromos mellszivóról? Kinek melyik márka (Avent, Medela) vált be?

Figyelt kérdés
Kézi mellszivóm van, de nagyon fáj tőle a hátam, a karom, vállam stb. Elhatároztam, h veszek egy gépit, hátha azzal könnyebb lenne, bár vannak kételyeim, mert elég húzós az ára és sajna nem lehet vásárlás előtt kipróbálni.
2009. aug. 16. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is Avent kézi volt először,de hasonló problémáim voltak vele mint neked.Most kaptam kölcsön egy Medela elektromost,bár a szívóereje olyan mint az Aventé,de nagyon kényelmes.Szóval én a Medelát ajánlom.

2009. aug. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Avent Isis IQ van, amig jön szépen a tej, azt kiszivta, de a legvégét már kézzel kellett fejnem (10-20 ml). Lehet azért, mert az én babám nagyon erősen szopott, és ezt szokta meg a mellem :) Amúgy jó, kényelmes :) És eladó...
2009. aug. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi nemrég vettünk a vaterán egy használt medelásat.

szerintem jó.,és használtan nem olyan húzós az ára..

amúgy mi asszem 7000 körül vettük..sterilizálni úgyis kell,ha új,ha nem...

2009. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én mindkét gépit használtam.


először madelám volt,jó volt csak piszok hangos(éjszaka ez nem volt valami jó,olyan hangos mint egy turmixgép :)a másik észrevétel,hogy a szívóereje eléggé erős és volt hogy fájt tőle a mellem


ezzel szemben az aventesen van masszázspárna(ami még plusz tejcsihez is hozzásegít,én csak ezzel használom)

és nagyon halk,a madelához képest mint a légy zümmögése.


Amúgy teljesítménybe ugyanaz.Kipróbáltam kíváncsiságból...ml-re pontosan ugyanannyit szívott le mindkettő.


Igaz az avent drága,de nekem minden pénzt megért így utólag is.

Használtam vettem,igaza van az előző hozzászólónak.Én is úgy vagyok vele,hogy úgyis sterilizálni kell és nem vagyok hajlandó vagyonokat fizetni érte,ha még nem is tudom beállik-e.

Én a madelát 8-ért vettem,az aventeset 17-ért(tesz-veszen,de van vaterán is.)

Egy hozzászóló írta régebben,hogy az ebay.com is nagyon olcsóak és valóban.10-12ezerért már kapni. Az újak pedig 17-18e,mint nálunk használtan.Eredeti ára itthon pedig,ha táska nélkül veszed úgyis 26-28e.(én legolcsóbban az e-bababolt.hu láttam, [link] )


Én ott vettem az Avent Iq digitális sterilizálómat fillérekért,a posta több volt mint a termék ára(összesen: 7800ft volt itthon 24e)

2009. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!