Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Medela vagy Avent elektromos...

Medela vagy Avent elektromos mellszívó a jobb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. jan. 8. 05:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem Medela van és nagyon megvagyok vele elégedve!A kézi és az elektromos változata is nagyon szuper szerintem!
2011. jan. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szilágyi anyuka ***** válasza:
Nekem is Medela volt. Én meg voltam vele elégedve.Azt nem tudom,hogy az Aventos milyen.
2011. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem medela kézi volt, és nagyon fájt vele fejnem, így avent kézire mentem át, ami sokkal (!) jobban bevált... ha megtanulod helyesen használni, akkor nagyon jó!
2011. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy használt eladó avent elektromos iq mellszívóm. Én maximálisan elégedett voltam vele, csak ajánlani tudom. Lehet kéziként is használni, van hozzá akumulátor, hogy akár a kertben is tudd használni.

A medelát nem ismerem.

2011. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő volt,úgyhogy van összehasonlítási alapom,de nem biztos,hogy neked is ugyan az jó,mint nekem.

Medela jó erősen szív,de nekem nem indította meg a tejleadó reflexemet,úgyhogy nem tudtam használni.Kórházi szobatársnőm viszont 10 perc alatt leszívott vele 150 ml-t.

Avent nem szív annyira erősen,de a masszírozó párnájának köszönhetően jól megindította a tejleadó reflexemet,úgyhogy nekem ez vált be.

Üdv

2011. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az avent nagyon bevált
2011. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elektromos medela vált be!Anyatejleadó lettem május óta s ma már 13 hónapja csinálom vele!
2011. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia Aventet és Medela Minit, Medela Swinget is adok bérbe így elég sok tapasztalatom halmozódott fel. Nagyon eltérő az anyukák véleménye. Van aki a medela minit sem használja maximális fokozaton, másnak meg max-on sem elég a szívóerő. Az Aventtel döntő többség elégedett. Az avent készülék hibája, hogy véges az élettartama, használtat nem vennék mert lehet hogy kifekszik pár hónap után. A Medela Swing szerintem a legszuperebb, de drágább is. A bérlés előnye, hogy több típust is meg tudsz próbálni mielőtt sok pénzt beruházol egy készülékre. Én azt is meg szoktam engedni, hogy ha valaki a bérelttel nincs megelégedve, akkor másik típusra cserélem, és nem kell külön-külön fizetnie. Vecsésen tudsz nálam bérelni, de kiszállítás is van, ha beütöd a keresőbe (Vecsés mellszívó bérlés) , megtalálsz.
2011. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aventest vettem ésnagyon jó.
2011. jan. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!