Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha visszajön a tejcsi azt...

Ha visszajön a tejcsi azt jelenti, hogy elég volt neki?

Figyelt kérdés
Szopi közben jött vissza.
2012. nov. 25. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet reflux, vagy egyszerűen a sok nyelt levegőtől megtelhetett a gyomra, ami a ráivott tejet felvitte. Ez szerintem helyzettől függ. Mennyi idős a babád, milyen helyzetekben bukik? Utána még megkínálod a melleddel vagy már nem kér? Büfizik is bukás után?
2012. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 hetes. Tegnap csinálta ezt előszőr. Utána szopizott még, ezért nem tudtam, hogy jól cselekedtem-e azzal, hogy odaadtam neki a cicit.
2012. nov. 25. 12:21
 3/3 xStefix ***** válasza:

Ha ő kér még szopit, adj neki nyugodtan. De próbáld meg, hogy szopi közben is böfizteted néhányszor, hátha csak sok levegőt nyelt.

Lehet, hogy most épp éhesebb volt, gyorsabban szopizott, vagy már többet mocorog, azért jött vissza neki. Ne aggódj, ez általában normális dolog.

2012. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!