Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lesz még tejem? Mit tudok még...

Lesz még tejem? Mit tudok még tenni?

Figyelt kérdés
Babám császárral született most 4 hónapos. Eleve rossz szopizó, ezért kevés is volt a tejem mindig. Kapott mellé tápit kiegészítőleg. Persze azt jól megszokta, a cumisüvegből folyik, nem kell melózni. 3 hónapos korára egyáltalán nem akart már cicizni, hát lefejtem a tejet. De így már csak naponta 1-2x kapott anyatejet, mert nem volt több. Most jó egy hete már nem is fejtem, nagyon nyűgös sírós lett, pedig nem volt az, fogzik vsznű, így egyszerűbb volt a tápit keverni, meg el is felejtettem fejni (tudom hülye vagyok, kövezzetek meg). A párom tegnap rákérdezett hogy mennyi anyatejet kap még a gyerek, nem vallottam be hogy egy hete, azt mondtam két napja. Erre elkezdett velem veszekedni hogy mért nem fejem..stb. És hogy jobb ha megteszem mert évekig a fejemre fogja olvasni hogy milyen rossz anya vagyok mert nem adtam neki anyatejet. Persze hozzáteszem hogy ő meg a dohányzásról nem szokott le, annak káros hatását az anyatej sem védi ki. Elkezdtem szedni az urtica-t tegnap 90 ml-t tudtam fejni, ma meg már 10 ml-t se. Mit tudok még tenni? Mit szedjek, igyak? Vagy fejjek még, és beindul megint? Hogy vágjak vissza a páromnak? Mert abban igaza van hogy adjak neki tejet amig van, de azért nehogy már zsaroljon!
2009. aug. 17. 16:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze ha végleg elapad a tejem, akkor én leszek a hibás. Tudom hogy hülyeséget csináltam hogy 1 hétig kb. nem fejtem a tejet. De kapja a tápit, már a hozzátáplálással is próbálkozunk, más gyerek is felnőtt tápszeren, főleg ha vkinek egyáltalán nincs teje. Teljesen ki vagyok már.
2009. aug. 17. 16:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Tökéletesen megértelek,az nem jó, ha a párod ilyeneket olvas a fejedre.

Na de semmi gond! Nem kell neki visszavágni,majd úgyis megbánja, hogy ilyeneket mondott. Ha Te is azt akarod, hogy legyen tejed, akkor állj pozitívan a dologhoz.

Nekem ami bevált: napi 1-2 csésze szoptatós tea+ rengeteg folyadék!!!

Egyébként én is utálom, mikor a férjem szoptatás közben beleszól, hogy ezt így csináljam meg a gyereket úgy fogjam.

4 és fél hónapja szoptatok, megy simán minden. Olyankor mondom Neki, hogy jó akkor következő etetésnél Te fogod megszoptatni. Általában ez hat és csöndben marad.

2009. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia ne aggodj nekem a More Milk Plus vált be elég drága patikában baba boltban kapható ugy 6500 ft de nagyon jo gyógynövény kapszula.Szia
2009. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel a módszerrel próbálkozhatsz.

2009. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!