Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Menstruáció császár után 6...

Menstruáció császár után 6 héttel? 6 hete szültem a kisfiamat, és ma reggelre piros vér jött a hüvelyemből. Kevesebb mint amikor menstruáltam, de azért nem kevés. Mi lehet ez? Menstruáció vagy esetleg más gond van?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem császárral szültem,de szerintem sima menstruáció. Akkor van gond,ha egy-két hétnél tovább tart,és sok a vér.

Gratulálok a kisbabádhoz!

2009. jún. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mensi. Nekem 7 héttel császár után jött meg először (és azóta mindig 27-29 napra).

Akkor van baj, ha rendellenes dolgot tapasztalsz. Akkor viszont menj vissza az orvoshoz!

2009. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem császár után szépen minden oké lett elmult a vérzés,folyás, beizzítottuk magunka,t a férjemmel,6hetes kontroll reggel,mensi stére :) pedig szoptattam. sztem nálad is ez lehet. ha darabos,bűzős,sok,akkor szólj dokinak
2009. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma voltam dokinál, nem mondott rá semmit, azt mondta lehet h mestruáció. És ha nem???? Nem akartam vitatkozni, de a mensim nem szokott piros lenni, hanem inkább bordó szinű. Mostanra meg kezd elmúlni a vérzés. Nem értem mi ez.

2009. jún. 11. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Én márciusban szültem, és 6 hétre rá elmúlt a vérzésem pár napra, majd egyszer csak élénk színű piros vérézséem volt....majd elmúlt az is, már azt hittem megjött, de nem.:)

Biztos ez még vmi utótisztulás lehet.

2009. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

14:40-esnek: igazad van, ez vmi utóvérzés! Ma elmentem egy maszek dokihoz, aki UHn megnézte, és közölte h ez bizony nem menstruáció, hanem a méhem még mindig tele van vérrel. Ez nem természetes, és ha 2 hét múlva is vérzik, menjek vissza a dokihoz, aki csinálta - mellesleg 100e Ft-ért+9 hó*9e Ft-ért a császárt. Be vagyok parázva, hogy megyek vissza a régi dokihoz, mikor az közölte, persze vizsgálat nélkül h ez menstruáció.

Neked mikor múlt el a vérzés?

2009. jún. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!