Timike26 kérdése:

Medig szoptathatok?

Figyelt kérdés

5 honapos a kislànyom,ha eddig sikerrel vettuk az akadàlyokat,mekkora az esèly hogy 1 èveskorig/vagy2 :) / birom szoptatni?

ki mikor hagyta abba szoptatàst?


2012. nov. 29. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Eddig akadáj nélkül ment,akkor nem lesz gond.

Nekem 4gyermekem van

1,15hó ig ,leszoktattam

2,10hó ,le szokott

3,14 hó leszoktattam(terhes lettem)

4, 28hó ig,leszoktattam.

2012. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előre megmondani nem lehet, de jó úton jársz. :-) Én 6 hónapig mindenképpen szerettem volna, 1 évben reménykedtem. 27 hónaposan szoktattam le. :-)
2012. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de jo :)) ennek nagyon orulok,remèlem igy lesz.gratulàlok nektek.
2012. nov. 29. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1 gyerek kb.2 évesen leszoktattam mert tesót szeretünk volna

2 gyerek 25-26 hónaposan leszoktattam mert már nekem volt kényelmetlen

3 gyerek majd 2-3 hónap múlva ha le nem teszi addig


szerintem jól megy drukkolunk :-)

2012. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó az esély, bár nálam drasztikusan lecsökkent a tejmennyiség, mikor megjött először :S De most újra harcolunk a szopiért (9 hónapos) :)


Szeretném legalább egy éves koráig szoptatni még.

2012. nov. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
első gyerekem: 3 éves elmúlt, igaz pohárból kapta, de anyatejet. Második: rengeteg tejem volt,de 10 hónaposan elutasította, mindenhogy próbálkoztam, sehogy sem kellett neki...se ételbe, se pohárból, sehogy. Szóval ez függ a babádtól is. Van, hogy hiába szeretnénk valamit, ha ő másként gondolja. Most már 15 hónapos, még mindég van tejem, de öntöm ki:-( Sok sikert! :-))))
2012. nov. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mind 3x megharcoltam a sikerért,de végül összejött!1-ső lányom 10hónapig szopott,terhes lettem,elutasította,megváltozott az íze,2.lányom 1,5éves korában elválasztottam,3. pici lányom most 7 hónapos,még aktívan szopizik!
2012. nov. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Az elsőlányom 2 év7 hóanpig szopizott!

Ebben benne volt amásodik terhességem végig és 2 hónap együtt a kicsivel, könnycsepp nélkül hagytaabba..

3 leszkedden, énmég csempészek neki a bögrébe ha van friss lefejt...csak az ovimiatt! :)


A kicsi 7 hós lesz csütörtökön, Ő nem olyan cicifüggő,mint a nagy...szerintem nem fog annyi ideig cicizni hiába szeretném, majd Ő dönt itt is!

Vele a hozzátápit is hamarabb kellett elkezdeni, Ő most is már 3* eszik kanalasat, mertigényli!


anagyom 8 hósankezdteelfogadni a kanalat!


Gyrkőc függő amúgy!Ha adsz cicit a jelzéseire, Ő pontosan beállítja a mennyiséget magának!Ameddig csak akarjátok!Tejmindig annyi van amennyi ababa igénye...

2012. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

mindenki vàlaszàt koszonom,nagyon jo hogy ilyen pozitivak vagytok :)

a kèt fiammal csak 4 honapos korukig tudtam szoptatni/akkor mèg màs modszer szerint/,viszont elkoltoztem,ugy modszer alapjàn màr magamat is meglepve az 5.ik honapban is nyugodtan,gond nèlkul szoptatok.

2012. nov. 30. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, nagyon ügyes vagy, ezek szerint a második fejlődési-növekedési ugrást is sikerrel vettétek!


Egy lesz még, 6 hónapos kor körül, amit megtehetsz a hosszan tartó szoptatásért, az még az, hogy minél később kezded el a hozzátáplálást (betöltött 6. hónap, ülni tudás, stb) és soha nem a szopi előtt, hanem utána adsz neki szilárd táplálékot :)

2012. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!