Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák, akiknek...

Szoptatós anyukák, akiknek reggelre tele a cicjük, nem fáj a hátatok éjjelente?

Figyelt kérdés

Én megőrülök, szerintem attól van, hogy tele a cicim, és nyomja a gerincem, sem oldalt, sem háton nem bírok megmaradni szinte, a hason fekvés pedig eleve ki van lőve.

Egyedül vagyok aki szenved ettől, vagy más is jár(t) ebben a cipőben?


2009. aug. 20. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt a hátam tőle, de szerintem nem lehetetlen, hogy igazad van, és ezért fáj (gondolom, mellméret függő is). Az oldalt próbáld meg szerintem, ahogy terhesség alatt is a legkényelmesebb aludni, felpolcolva, esetleg fejjél le belőle, és tedd el, hogy ne legyen annyira tele a melled.
2009. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ezek szerint egyedüli elszenvedője vagyok a hátfájásnak. Igen, valószínű mellméretfüggő lehet, szoptatás előtt sem volt kicsi, de most meg... (remélem azért majd visszamegy.... egyszer)
2009. aug. 20. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is elég nagy mellem van, és nekem is fáj a hátam de nem a tejtől hanem a szoptatástól, mert mindig meggörnyedek mikor szoptatom a picit.

Nekem sem jó semmilyen helyzetben aludni, egyedül csak a jobb oldalamon, lábam között egy kispárnával.

Remélem segítettem...

2009. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom én is, hátha.
2009. aug. 23. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!