Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van egy két éves kislányom....

Van egy két éves kislányom. Eddig 2-3 szor szopizott, de november óta csak reggelente. Észrevettem hogy jelentősen csökkent a tejem. A menzeszem eddig rendszeres volt, de most 10 napja késik. Csináltam tesztet, negatív lett. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Történt már valakivel ilyen?

Csináltam tesztet, negatív lett.


2012. dec. 11. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ez totál természetes, persze hogy csökken, sőt ha egy két nap szopizás kimarad teljesen el is apad. Ez a természet rendje. Te még jól jártál, hogy két évig volt tejed, van akinek fél évig sem tart ki.
2012. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A menszeszt nem tudom, lehet újra babát vársz.
2012. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat sok minden mástól is, hogy késik vagy kimarad. Stressz, betegség, fogyókúra... Várhatsz még (türelmeden áll, meddig) vagy elmehetsz nőgyógyászhoz. Én nemrég voltam ugyanígy (szoptatás után egy évig rendszeres volt, majd kimaradt egy), azt mondta miután mindent rendben talált: "jah kérem, a menzesz nem svájci óra".
2012. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a tej csökkenésével van bajom,hanem az elmaradt menzesszel...
2012. dec. 11. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:

A szopi alatti terhességet nem mindig mutatja ki rögtön a teszt, ez tapasztalat. Az én lányom is így választotta végül el magát - viszont 2 hónapja történt, és nekem azóta is van tejem, csöpög éjjel, főleg, ha ráfekszem, még a tejadó reflexet is érzem, ha idebújik.


Szóval ettől nem fog elapadni a tejed. ÉS simán lehetsz terhes is, csak lassabban termelődik a prolaktin miatt a HCG. Én a helyedben 1 hét múlva megint tesztelnék.

2012. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 limaia ***** válasza:
Èn 2 hetehagytam abba aszoptatást,és már egyhete késik..nem értem miért.eddig rendszeres volt...görcsölök,de semmi más...remélem neked kiderül mitől van...én még várok,hátha mégis megjön.de szerintem a tejcsökkenéssel,és akevesebb szopizással van összhangban...
2013. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!