Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Terhesség?...

Mi lehet ez? Terhesség? November 30-án volt meg utoljára, azóta semmi! 5 negatív teszt! Létezik ez? Volt más is hasonlóképp?

Figyelt kérdés
A hasam nagyobb lett,fáradékonyabb vagyok,néha-néha szédülök. De ennyi! Semmi terhes tünetem nincs, és az összes teszt amit csináltam negatív. A mellem sem lett duzzadtabb. A jövö héten tudok orvoshoz menni, addig valami ötlet?
2010. febr. 2. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajna jobb ötlet nincs ilyenkor, mint az orvos. Esetleg próbálj más típusú tesztet használni. Remélem szerencséd lesz!
2010. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
több mint két hónap telt el egész jól birod a bizonytalanságot....mikor csináltad az utolsó tesztet?ami tünetet leirtál akár terhességre is utalhat nekem semmi tünetem nem volt az elején.nem tudok többet tanácsolni h minnél elöbbb doki és ha régen csináltad a teszted ismételd meg mégegyszer...
2010. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem volt ilyesmi tavaly év elején azt hittem terhes vagyok mert még egy tesztem halványan pozitív is volt de aztán kiderült hogy nem repedt meg a tüsző és emiatt a petefészekben kis mennyiségű folyadék keletkezet ez amolyan ciszta féle de aztán magától felszívódott nem kell aggódni ha esetleg nálad is ez lenne nem kaptam rá semmi gyógyszer viszont sok cickafark teát ittam talán az segített hogy hamarabb felszívódni nyugi nem lesz semmi gond
2010. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te több,mint három hónapos vagy ha terhes vagy!

Ezt már a leggagyibb teszt is kimutatja!

Ha negatív,akkor irány az orvos,más problémád lesz.

2010. febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes! % teszt és ennyi idő után, esélytelen. Valszinű, h csak vmi hormonális változás van vagy zavar.
2010. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
amiket leírtál azok lehetnek a terhesség tünetei is. Nem akarlak ijeszgetni, meg lehet hogy hülyeség is de én úgy tudom, hogy a méhen kívüli terhességet nem mutatja ki a teszt, csak a vérvétel. De ez nem 100 %, csak nekem rémlik, hogy olvastam valahol.
2010. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előzőnek: Igen , ez oltári nagy hülyeség. a méhenkívüli terhességet is kimutatja ateszt, mivel megtapad a petevezetőben és létrejön a kapcsolat a magzat és az anya között és megjelenik úgyanúgy a hcg a vizeletben. Biztos, hogy nem terhes!
2010. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 71%-os válaszolónak üzenem,hogy nem lehet a kérdezőnek méhen kívüli terhessége,hiszen úgymond köszöni szépen jól van.

Egy 3 hónapos méhen kívüli terhesség bizony lehetetlen,mert egy ekkorára nőtt magzattól már szétrobbant volna a petevezetéke.

2010. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A méhen kívüli terhességet is kimutatná a teszt, nem csak a vérvétel, ha terhes valaki....

Kedves kérdező, én sem hinném, hogy terhes vagy, a helyedben én is felkeresném az orvost!

Biztosan minden rendben van/lesz!

2010. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!