Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák ti is használtok...

Anyukák ti is használtok melltartóbetétet?

Figyelt kérdés

én mióta beindult a tejem a kórházban,eleinte csak a tejcsöpögés miatt,

de most már emiatt is,meg azért mert irtó érzékeny a mellbimbóm mióta szopik a baba(4 hetes)és ha nem tennék be akkor megőrülnék igen csak,eleinte vattapamacsot raktam de az beleragadt ..

40 db-os kiszerelésben szoktam venni,és hogy sokáig tartson 2 naponta váltom őket.


lehet nem túl érdekes a kérdés,de engem érdekel :)



2012. dec. 14. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is használtam, bár én a tej felfogására. Én rossmanosat szoktam venni, az jó is meg olcsó is. De sztem legalább naponta váltogasd, biztos pár csepp tej van rajd, csak nem látod.
2012. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

persze van tej, mert érzem hogy nedves meg teljesen ellaposodik a végére,főleg éjjel,mert akkor csak egyszer ébred a baba enni,és annyira megtelik a cicim hogy csöpög,

de főleg bimbóm miatt használom mert sikítani tudnék ha hozzá ér a melltartó :)

2012. dec. 14. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, használok, de én kb. naponta 3-4-szer cserélem.
2012. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát én használtam, az érzékenység és szivárgás miatt is, de volt hogy naponta többször is cseréltem. Naponta egyszer biztos cserélném mindenképpen, mert hát ha kicsöppen a tejcsi, felszívja és hát "beleromlik"...szerintem nem túl higiénikus ne haragudj :(

A legolcsóbb is pont ugyanolyan szolgálatot tesz, mint a legdrágább! Sőt, a drága Liberostól én viszkettem, szóval mindig a legolcsóbbat vettem, szerintem nem olyan nagy költség havi szinten, 400-500 Ft...

2012. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

spórolni akartam csak azért :)

de akkor majd cserélem többször végül is nem egy ökör ára

2012. dec. 14. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is használok,mert nagyon erős a tejleadó reflexem,és még így van,hogy betétestül,melltartóstul,pólóstul elázok :( de ha épp nincs ilyen baleset,akkor is este lefürdök és tisztát rakok be,mert beleromlik a tej. Én is kivagyok,azt hittem,a pelenka lesz majd a legnagyobb hiánycikkünk,erre ez az ami mindig elfogy :D Nagyon unom,hogy sose lehetek csak simán melltartóban,remélem egyszer majd elhagyhatom a betéteket :) Viszont ha spórolni akarsz,akkor talán vegyél moshatót.2 párat,és amíg bent van az egyik,addig szárad a másik. :)
2012. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tejcsöpögés miatt haszbáltam főleg,de volt hogy a bimbó miatt raktam be de akkor is naponta cseréltem.

Mostanában csak akkor használom ha egész nap nem szopik és emiatt csepeg.Rossmannban vettem moshatót,de már esik szét pedig csak 3-4x mostam ebből 1x kézzel :(

2012. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5,5 hónapos a kisfiam és 4 hónapa használom az Aventes moshatót, hetente 2x mosom, mert naponta cserélem, szinte semmi nem látszik rajtuk és sokkal puhábbak és kényelmesebbek, mint az eldobható és olcsóbb is....havi 1500 lenne a betét, már meghozta az árát, csak ajánlani tudom, azóta nem tocsogok reggelre a tejben és a másik ciciből a tejcsöpögés sem gond!
2012. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: az Avntesben 3 pár van!
2012. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!