Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen melltartobetétet...

Milyen melltartobetétet használtok, nektek nem látszik át a polon a körvonala, vagy ez nem ciki? Ha már nem szoptattok hordtok otthpnra melltartot, miet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a lányomat szoptattam, anyukám 4-be vágott néhány textilpelenkát, és ezeket használtam kb. 6 hétig. Aztán már nem kellettek.Nekem természetes, hogy mindig van rajtam melltartó. Szeretem a pamutosakat, de van néhány műszálas is. Ezeket nem tartom praktikusnak nyáron, és igyekszem pamutosakat hordani akkor. Szerintem nem a márkanév számít, fő, hogy kényelmes legyen!
2009. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem hordok "betétet",nagyon ritkán,és főleg éjszaka szivárog csak a tejci-és az se vészes.Biztosan fogok hordani a szoptatás után is melltartót,már csak azért is mert most még nem lóg-de ne is lógjon
2009. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En Tommee Tippy melltartobetet hasznalok, nem annyira feltuno szerintem, de egy kicsit latszik, bar en meg a szoptatos melltartomat hordom, es az egy kicsit vastagabb anyagu, szoval azon nem latszik at a korvonala.
2009. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani a DM-ben kapható sajátmárkás melltartóbetétet, ami ráadásul 300-400 Ft körül van (30 db)! Rásimul a mellre és nagyon kényelmes. Nem látszik a körvonala a pólón keresztül, csak az, hogy jó nagy a cicim! :)

Sajna az én mellem lóg, úgyhogy valószínűleg majd utána is kell hordanom itthon, de legalább már éjszaka nem. Azt nagyon utálom! Én a régieket hordom, pamut, csipkés, épp ami a kezembe akad. Van egy szoptatós is, de sajna túlbecsultem a mellméretemet, így nem az túl jó. A melltartó is egy olyan dolog, hogy mindenkinek más jön be. Próbálgasd, kérj segítséget az eladóktól.

2009. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!